جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

مانگه شو - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مانگه شو

تهیه کننده : جعفر سلطانی
کارگردان هنری : بهزاد آزادی پور
کارگردان تلویزیونی : پیمان امینی
مجری : طاهره صیدمحمدی
گزارشگر : کورش صادقی ، احسان رضایی ، داریوش همتی
تصویربردار : طالب قبادزاده ، اکبر عزیزمنش ، علی عزیزی
صدابردار : علی یارمحمدی ، رحمان میرابی زاده
کارگرحرفه ای : مجتبی احمدی ، محمد باقر شعاعی
دستیار تهیه کننده : مجتبی احمدی
منشی صحنه : محمد باقر شعاعی
تدوین و گرافیک : کامران قاسمی
نورپرداز : بهزاد آزادی پور

به گزارش وب سایت صدا و سیمای مرکز ایلام ، استان ایلام متشکل از قومیت های لر ، لک ، عرب و کرد با لهجه های مختلف و آداب و رسوم گوناگون است.
لذت آشنایی با این فرهنگ ها و آداب و رسوم در قالب یک برنامه شبانه در کنار هنرمندی عوامل برنامه ساز بیننده را بر این می دارد تا ساعتی از اوقات خود را در کنار افراد خانواده به تماشای آن اختصاص دهد.
برنامه زنده مانگه شو که هرشب از شبکه استانی ایلام پخش می شود ، با حضور میهمانان مختلف از سراسر استان به معرفی آداب و رسوم مناطق مختلف استان ایلام می پردازد.
تم صمیمی و همراهی با مخاطب عام با استفاده از اتاق فکر قوی و کارشناسی عمیق چه در هنگام پیش تولید و چه در هنگام ارزیابی سبب ارتباط هرچه بیشتر مخاطبان و همچنین مفید بون این برنامه می شود.
از آیتم های این برنامه می توان به ( تیتراژ ابتدایی ،  پلاتو مجری ،  ووله از مکانهای تفریحی – دیدنی ، گزارش مردمی ایلام و شهرستانها ،  شعر و هوره ،  تصنیف های شاد  ،  گزارش دیدنی از مناطق طبیعی و گردشگری و آثار تاریخی  ، مسابقه پیامکی  ، آیتم های ( شاعر- فرهنگ عامه – هنرمند - ورزشکار- مهمان ویژه - خواننده) ،  اجرای گروه نوازنده به صورت زنده ،  ووله مشاغل قالی بافی-آهنگری- جاجیم بافی و ... ) اشاره کرد.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ