حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

مديركل راه و شهرسازي استان ایلام : رفع نقاط پر حادثه و گره‌هاي ترافيكي محور ایلام - مهران تا اربعين در دستور کار است - نمایش محتوای خبر

 

 

مديركل راه و شهرسازي استان ایلام : رفع نقاط پر حادثه و گره‌هاي ترافيكي محور ایلام - مهران تا اربعين در دستور کار است

مديركل راه و شهرسازي استان ایلام گفت: رفع نقاط پر حادثه و گره‌هاي ترافيكي محور ایلام - مهران تا اربعين در دستور کار است .

مديركل راه و شهرسازي استان ایلام : رفع نقاط پر حادثه و گره‌هاي ترافيكي محور ایلام - مهران تا اربعين در دستور کار است

به گزارش روابط عمومی اداره راه و شهرسازی ایلام ، سید کمال‌الدین میر جعفریان در بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی بزرگراه ایلام- مهران اظهار داشت: در بازدید استاندار ایلام، معاونین استاندار، مدیران کل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران و مسئولین استان ایلام آخرین وضعیت عملیات اجرایی بزرگراه ایلام- مهران بررسی شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در تشریح پروژه‌های بزرگراه ایلام- مهران گفت: عملیات اجرایی این محور در سه قطعه تعریف و اجرایی شده است قطعه اول از روستای مهدی‌آباد تا تقاطع ماربره با قراردادی بالغ بر 47 میلیارد تومان اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 18 ماه منعقد شده است.

وی ادامه داد: این قطعه سخت‌ترین قسمت مسیر را تشکیل می‌دهد و شامل یک تونل و پل‌های بزرگ و کوچک و عملیات‌های خاکی سنگینی بوده و تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این مسؤول اضافه کرد: این قطعه از تقاطع ماربره تا تقاطع صالح آباد با قراردادی بالغ بر 15 میلیارد تومان از بهمن ماه سال گذشته به مدت 18 ماه منعقد شد و تا کنون 28 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

میرجعفریان تصریح کرد: قطعه سوم از تقاطع صالح‌آباد تا تقاطع سد شهیدآل اسحاق را شامل می‌شود که قرارداد آن به مبلغ 78 میلیارد تومان با موسسه ولی عصر(عج) از آبان ماه سال گذشته به مدت 18 ماه منعقد شد و تا کنون 51 درصد پیشرفت فیزیکی دارد این قطعه از پل کنجانچم تا تقاطع سد شهید آل اسحاق به دو جاده مجزا تفکیک می‌شود و شامل پلهای بزرگ و کوچک متعدد و حجم عظیمی خاکبرداری و خاکریزی است.

وی خاطر نشان کرد: اولویت جبهه کاری این پروژه ها رفع نقاط پر حادثه و گره های ترافیکی محور تا اربعین سال جاری است و پیش بینی می شود تا اربعین امسال حدود 30 کیلومتر این محور به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک قرار گیرد.


گزارش تصویری

راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی