سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند

محمدرضا شرف‌بیانی در همایش تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ دفاع مقدس استان ایلام اظهار داشت: مقام معظم رهبری در جایگاه رهبری در اولین سفر استانی خود به استان ایلام سفر کردند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: می‌توانیم ادعا کنیم مردم ایلام یکی از روسفیدترین و پرافتخارترین مردم در جنگ تحمیلی هستند.

شریف‌بیانی اضافه کرد: افتخارات مردم ایلام که تلفیقی از دوران دفاع مقدس و ارزش‌های دفاع مقدس انقلاب اسلامی است نه تها برای نسل امروز بلکه برای نسل‌های آینده قابل تبیین و تشریح است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: در کنگره پیشمرگان کرد که دوسال پیش در کردستان برگزار شد مقام معظم رهبری در پیامی فرمودند همه مردم کردستان به نوعی در جنگ بودند و می‌توانیم بگویم استان ایلام همه زن و مرد و کودک همه در جنگ بود چرا که هم رزمندگان در جنگ و خط مقدم نگران خانواده در جنگ و زیر بمباران شهرها بود و هم خانواده‌ها نگران فرزند در جنگ بودند.

وی ادامه داد: اگر صدای توپ در شهر به گوش می‌رسد مردم شهر نگران فرزندان خود در جنگ بوده و اگر، رزمندگان دود را در شهرها می‌دیدند نگران بمباران مردم در شهرهای استان  می‌شدند و مردم استان ایلام در جنگ شهرها را خالی نمی‌کردند و دوش به دوش رزمندگان در حفظ آب وخاک وطن پایداری کردند.

شریف‌بیانی افزود: باغ موزه استان ایلام که باید شرح رشادت و فداکاری مردم این دیار باشد، ساله‌است که غریبانه مانده است و لازم است که همه مردم استان در این امر مطالبه‌گر باشند تا بتوان خاطرات جنگ و مظلومیت این شهر ثبت و به نسل‌های آینده منتقل شود.


در ادامه این آیین از 22 کتاب دفاع مقدس توسط سردار حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و شرف بیانی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام و معروف بسطامی فرماندار ایلام رونمایی شد.


گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان