جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام: استان ایلام از زن و مرد و کودک و پیر در دوران دفاع مقدس حضور داشتند

محمدرضا شرف‌بیانی در همایش تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ دفاع مقدس استان ایلام اظهار داشت: مقام معظم رهبری در جایگاه رهبری در اولین سفر استانی خود به استان ایلام سفر کردند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: می‌توانیم ادعا کنیم مردم ایلام یکی از روسفیدترین و پرافتخارترین مردم در جنگ تحمیلی هستند.

شریف‌بیانی اضافه کرد: افتخارات مردم ایلام که تلفیقی از دوران دفاع مقدس و ارزش‌های دفاع مقدس انقلاب اسلامی است نه تها برای نسل امروز بلکه برای نسل‌های آینده قابل تبیین و تشریح است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت: در کنگره پیشمرگان کرد که دوسال پیش در کردستان برگزار شد مقام معظم رهبری در پیامی فرمودند همه مردم کردستان به نوعی در جنگ بودند و می‌توانیم بگویم استان ایلام همه زن و مرد و کودک همه در جنگ بود چرا که هم رزمندگان در جنگ و خط مقدم نگران خانواده در جنگ و زیر بمباران شهرها بود و هم خانواده‌ها نگران فرزند در جنگ بودند.

وی ادامه داد: اگر صدای توپ در شهر به گوش می‌رسد مردم شهر نگران فرزندان خود در جنگ بوده و اگر، رزمندگان دود را در شهرها می‌دیدند نگران بمباران مردم در شهرهای استان  می‌شدند و مردم استان ایلام در جنگ شهرها را خالی نمی‌کردند و دوش به دوش رزمندگان در حفظ آب وخاک وطن پایداری کردند.

شریف‌بیانی افزود: باغ موزه استان ایلام که باید شرح رشادت و فداکاری مردم این دیار باشد، ساله‌است که غریبانه مانده است و لازم است که همه مردم استان در این امر مطالبه‌گر باشند تا بتوان خاطرات جنگ و مظلومیت این شهر ثبت و به نسل‌های آینده منتقل شود.


در ادامه این آیین از 22 کتاب دفاع مقدس توسط سردار حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و شرف بیانی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام و معروف بسطامی فرماندار ایلام رونمایی شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...