جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام تاکید کرد : لزوم آمادگی نهادها و ارگان‌های ایلام برای استقبال از هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام تاکید کرد : لزوم آمادگی نهادها و ارگان‌های ایلام برای استقبال از هفته دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام بر لزوم آمادگی نهادها و ارگان‌های ایلام برای استقبال از هفته دفاع مقدس تاکید کرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام تاکید کرد : لزوم آمادگی نهادها و ارگان‌های ایلام برای استقبال از هفته دفاع مقدس

محمدرضا شرف‌بیانی در خصوص برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ایلام ظهار داشت: در گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در سال جاری نگاهی نو نسبت به برنامه‌های هفته دفاع مقدس وجود دارد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام افزود: این برنامه‌ها با مشارکت تمام نهادها، ارگان‌ها، ادارات برنامه‌ها تبیین و هماهنگی می‌شود.

شرف‌بیانی تصریح کرد: سه جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس برگزار شده است که یک جلسه  در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شده است که برنامه‌های پیشنهادی ادارات و ارگان‌ها جمع آوری شد و یک جلسه در شورای فرهنگ عمومی استان و جلسه‌ای دیگری در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام به ریاست استاندار ایلام برگزار شده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: هفته دفاع مقدس از همه نیروی ادارات و نهادها و مردم استفاده می‌شود.

وی اظهار کرد: با توجه به پتانسل قومی که در استان وجود دارد و حضور مستقیم مردم در دفاع مقدس 10 کمیته در استان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم و نیروهای مسلح تشکیل شد.

وی افزود: کمیته نیروهای مسلح سپاه، امور ایثارگران بنیاد شهید، کمیته پیشکسوتان با مسئولیت سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، کمیته فرهنگی با مسئولیت آموزش و پرورش فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

شرف‌بیانی تصریح کرد: نکته قابل توجه کمیته کودکان با مسئولیت کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و کمیته علمی با مسئولیت دانشگاه ملی کردستان و کمیته بانوان با دید ویژه به جایگاه زنان در دفاع مقدس کار گرامیداشت هفته دفاع مقدس را انجام می‌دهند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...