جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

مدیرکل صدا و سیمای ایلام: صدا و سیمای ایلام در حوزه برنامه‌سازی ترکیبی رتبه اول کشور را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صدا و سیمای ایلام: صدا و سیمای ایلام در حوزه برنامه‌سازی ترکیبی رتبه اول کشور را کسب کرد

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت: صدا و سیمای ایلام در حوزه برنامه‌سازی ترکیبی رتبه اول کشور را کسب کرد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام: صدا و سیمای ایلام در حوزه برنامه‌سازی ترکیبی رتبه اول کشور را کسب کرد

علیرضا شیرویی اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز ایلام باز هم برسکوی افتخار ایستاد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت: در جشنواره رشد و تعالی مرکز استان‌ها که در سمنان برگزار شد، صدا و سیمای مرکز ایلام در بخش تولید برنامه‌‌های ترکیبی، تلویزیونی مقام نخست را کسب کرد.

وی ادامه داد: موفقیت در تولید برنامه‌های نمایشی نیز از دیگر افتخارات صدا و سیمای مرکز ایلام بود. صدا و سیمای مرکز ایلام در بخش تولید برنامه ترکیبی تلویزیونی رتبه اول کشور را به دست آورد.

این مسؤول اضافه کرد: در جشنواره رشد و تعالی سیمای مراکز استان‌ها که اخیرا در سمنان برگزار شد براساس ارزیابی‌ از سیمای استان‌ها، سیمای مرکز ایلام در بخش تولید برنامه‌های نمایشی شایسته تقدیر اعلام شد.

شیرویی تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز ایلام بر اساس آخرین ارزیابی‌هایی که توسط سیمای مراکز استان‌های کشور انجام شده در حوزه برنامه سازی ترکیبی رتبه اول کشور را کسب کرده که من این موفقیت را خدمت همه همکاران و مردم استان ایلام تبریک می‌گویم.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت: برنامه ترکیبی مراکز استانی شامل برنامه‌های اصلی شبکه‌های استانی بوده و تعهدات اصلی برنامه‌سازی شبکه‌های استانی در حوزه برنامه‌های ترکیبی است، برنامه‌های ترکیبی شامل برنامه‌های تعهدات اصلی برنامه‌سازی مراکز استانی از قبیل برنامه خانواده، برنامه در شهر(پیجور)، برنامه ورزش، برنامه شبانه، برنامه کودک، برنامه نوجوان و برنامه‌های اصلی شبکه‌های استانی است که این افتخار را همکاران بنده در شبکه استانی با تلاش و پشتیبانی همه واحدهای پشتیبانی به دست آمده است.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...