جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام:حریق جنگل‌ ارتفاعات تنگه قیر مهار شد - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام:حریق جنگل‌ ارتفاعات تنگه قیر مهار شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: حریق جنگل‌ ارتفاعات تنگه قیر مهار شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام:حریق جنگل‌ ارتفاعات تنگه قیر مهار شد
احمد کرمی اظهار داشت: بخشی از عرصه‌های جنگلی و مرتعی ارتفاعات شهرستان ملکشاهی و منطقه تنگه قیر چرداول آتش گرفت.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: این حادثه از غروب روز گذشته در این دو منطقه استان روی داد و شاهد حریق در ارتفاعات منطقه تنگه قیر در شهرستان چرداول بودیم.
 
وی ادامه داد: بلافاصله بعد از اطلاع از حریق و با حضور به موقع نیروهای امدادی و مردم خوب منطقه و حضور به موقع کارکنان و مسؤولان فرمانداری و معاون یگان حفاطت منابع طبیعی و محیط زیست، هلال احمر، سپاه و نیروی انتظامی و حضور پررنگ مردم خوشبختانه در ساعاتی پیش این آتش‌سوزی کاملا مهار شد.
 
این مسؤول اضافه کرد: در حال حاضر نیز دستگاه‌های متولی در حال عملیات پایش منطقه هستند و نیروهای منابع طبیعی و محیط زیست در منطقه مستقر شده‌اند، یک آتش‌سوزی هم در ارتفاعات حد فاصل مهران و ملکشاهی به وقوع پیوست.
 
کرمی تصریح کرد: در نخستین فرصت نیروهای مرتبط با موضوع در منطقه حضور یافته که در راس آنها اداره منابع طبیعی حضور پررنگی داشته و مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام پیگیر اطفای حریق در منطقه شد.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: فرماندار ملکشاهی و نیروهای محیط زیست و سایر دستگاه‌ها حضوری به موقع داشتند که خوشبختانه در سه جبهه حریق مهار شده است.
 
وی ادامه داد: ارتفاعات محل وقوع حریق در ملکشاهی نسبتا صعب‌العبور بوده که دوستان در تلاش هستند تا ساعاتی دیگر بتوانند این حریق را نیز به طور کامل مهار کنند.