جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام: ایلام در ورزش‌های انفرادی عملکرد خوبی داشته است - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام: ایلام در ورزش‌های انفرادی عملکرد خوبی داشته است

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام گفت: ایلام در ورزش‌های انفرادی عملکرد خوبی داشته است.

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام: ایلام در ورزش‌های انفرادی عملکرد خوبی داشته است

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، بهروز حیدرزاده در مجمع انتخاب رئیس هیات شنای استان ایلام اظهار داشت: ورزش استان به ویژه در ورزش‌های انفرادی عملکرد خوبی داشته است و تاکنون مدال‌های متعددی توسط ورزشکاران ما کسب شده است .

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام گفت: در هیات ورزشی مفرح شنا که چندین بار با هماهنگی فدراسیون سرپرست از خود خانواده شنا استان معرفی کردیم اما به دلایلی از ادامه فعالیت انصراف دادند و امروز برای تعیین سکاندار هیات شنای استان ایلام گرد هم آمده‌ایم که این مسئولیت خطیر به دست نفر منتخب بسپاریم و بر فعالیت او نظارت داشته باشیم.

حیدرزاده افزود: انتخاب شریف‌نیا به عنوان رئیس هیات کاری است بسیار دشوار چون مخاطبین این رشته ورزشی انتظار فعالیت بیشتری از او خواهند داشت و برای پاسخگوئی باید تلاش بیشتری داشته باشد.

وی با اشاره به تفاوت سلامتی جسمانی و عقلانی که در این رشته ورزشی به وجود می‌آید، گفت: وزارت ورزش و فدراسیون‌ها در مرکز و هیات‌ها در استان برای داشتن جامعه سالم از ورزشکاران حمایت خوبی به عمل می‌آورند، پس با این وصف می‌توان قهرمان ساخت و اگر اعضای هیات همدلی و همکاری را سر لوحه کار خود قرار دهند این کار میسر خواهد شد.

در پایان نیز اعضای مجمع پس از معرفی و ارائه پیشنهادات خود به استماع گزارش عملکرد سرپرست هیات شنای استان پرداختند و پس از آن رای گیری شروع و پس از شمارش آراء عبدالخالق شریف‌نیا با کسب تعداد 14 رأی از مجموع 15 آراء مأخوذه برای چهار سال آینده به عنوان رئیس هیات شنای استان ایلام انتخاب شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...