جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تاکید کرد/ لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تاکید کرد/ لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی تاکید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تاکید کرد/ لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و امور جوانان استان ایلام، بهروز حیدرزاده در نشست صمیمی با کارکنان و ورزشکاران ضمن تبریک سال نو، به برنامه‌ها و مسابقات مهم ورزشی از جمله مسابقات کشوری و استانی مختلف که در سال 95  برگزار شده اشاره کرد و اظهار اظهار داشت : با توجه به نامگذاری سال 1396 به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با ادامه همین رویکرد گام‌های بزرگتری در راستای اشتغال‌زایی جوانان برداشته خواهد شد.

وی ادامه داد: همانطوری که در یک سال گذشته و پس از رفع تحریم‌ها شاهد اتفاقات خوبی در عرصه‌های ورزشی ، اقتصادی و اجرایی کشور بودیم و با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری امسال بتوانیم دستاوردهای بیشتر و بهتری داشته باشیم.

حیدرزاده افزود: با تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی و همچنین توسعه ورزش قهرمانی در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های مختلف که دغدغه کل جامعه ورزش کشور است گام بهتری برداریم .

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به تلاش جهت رویکرد عدالت محور در امور کارکنان اداره ورزش و جوانان استان ایلام گفت : باید تلاش کنیم تمام همکاران ما بتوانند از امکانات رفاهی و اداری به طور یکسان استفاده کنند، در سال جدید با توجه به مصوبه دولت امیدواریم با تامین منابع مورد نیاز در وضعیت دریافتی پرسنل بهبود ایجاد کنیم و همچنین در ارتباط با امور رفاهی هم وضعیت معیشتی بهتری داشته باشیم.

حیدرزاده ادامه داد : هر آنچه داریم از طریق ورزش به دست آمده پس باید تلاش کنیم هم خودمان وهم ورزشکاران ما در کشور در جایگاه بهتری قرار بگیریم .


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...