سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام خبر داد : اهداء بیش از 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام خبر داد : اهداء بیش از 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان ایلام

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام از اهداء بیش از 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان ایلام در ماه‌های آغازین سال جاری خبر داد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام خبر داد : اهداء بیش از 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، مراد جلیلیان اظهار داشت: احساس مسؤولیت مردم فهیم استان در ترویج فرهنگ مطالعه و احترام به جایگاه کتاب و به اشتراک گذاری کتاب‌های خود در قالب اهداء آن به کتابخانه‌های عمومی استان جهت استفاده علاقمندان قابل قدردانی است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام گفت:  با شروع سال جدید و در فروردین و اردیبهشت ماه از سوی خیرین حامی کتاب و کتابخانه‌های عمومی استان، بیش از 10 هزار جلد کتاب نفیس به کتابخانه‌های عمومی استان اهداء شده که این عمل خداپسندانه هم از لحاظ معنوی به عنوان یک فرهنگ حسنه در استان نهادینه شده و هم از لحاظ  مادی کمک بسیارخوبی به اقتصاد کشور در حوزه توسعه فرهنگ در خدمت به شهروندان کرده است.

وی ادامه داد: این کتب اهدائی به کتابخانه‌های عمومی استان، به کتابخانه‌های روستائی درحال راه‌اندازی، کتابخانه دهیاری‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس جهت استفاده علاقمندان ساماندهی و ارسال شدند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام از مردم استان خواست کتب بلا استفاده خود را که در منازل وجود دارد جهت استفاده به نزدیک‌ترین کتابخانه‌های عمومی اهداء کنند تا از این طریق شاهد رشد و شکوفائی و به روز شدن منابع کتابخانه‌های عمومی در استان باشیم.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...