جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مصرف برق در ایوان به 13.8 مگاوات افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

مصرف برق در ایوان به 13.8 مگاوات افزایش یافت

مدیر اداره برق ایوان از افزایش مصرف برق در این شهرستان خبر داد و گفت: میزان مصرف برق هفته اول تیرماه نسبت به هفته گذشته از 12.4 مگاوات به 13.8 مگاوات افزایش یافته است.

مصرف برق در ایوان به 13.8 مگاوات افزایش یافت

تقی بسطامی اظهار کرد: مصرف برق در روزهای عادی و در ایام غیر پیک بطور معمول 12 مگاوات است که این میزان در روزهای اخیر (پیک مصرف) 1.4 مگاوات افزایش یافت و پیش بینی می شود با توجه به افزایش گرما به 16 مگاوات نیز برسد.
وی افزود: بکارگیری مولدهای مقیاس کوچک در تولید برق به صورت خود تامین در ساعات پیک بار، جمع آوری انشعابات غیرمجاز، رفع اتصالات سست، کاهش تلفات توان، تعدیل روشنایی معابر، تبدیل کنتورهای مکانیکی به دیجیتالی و تعویض سیم به شبکه از جمله فعالیت های انجام شده این شرکت برای کاهش مصرف برق در ساعات اوج بار است.
بسطامی یادآور شد: از جمله اقدامات در زمینه کاهش بار مصرفی در ایوان همکاری شرکت کارخانه نورد ایوان در عدم مصرف برق در ساعات اوج بار مصرفی به میزان سه مگاوات است.
مدیر اداره برق ایوان با بیان اینکه هم اکنون مصرف برق در حال افزایش است، گفت: مصرف برق با گرم شدن هوا افزایش می یابد و تلاش ما این است تا بدون کمترین مشکل روزهای گرم تابستان را پشت سر بگذاریم اما اگر مردم صرفی جویی نکنند، احتمال خاموشی وجود دارد.
بسطامی تاکید کرد: شهروندان برای بهره مندی همه از برق، مدیریت مصرف را به ویژه در ساعت های اوج بار که در شهرستان ایوان از ساعت20 تا 24 است در دستور کار خود قرار دهند و با صرفه جویی در مصرف، صنعت برق را برای ارائه خدمت بهتر و تامین برق پایدار یاری رسانند.

شهرستان ایوان با جمعیت 55 هزار نفر دارای 145 مشترک صنعتی و 14 هزار و 798 مشترک خانگی برق است و در 35 کیلومتری شمال ایلام قرار دارد.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه