جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و امور جوانان ایلام تاکید کرد: لزوم ترویج سنت ازدواج آسان بین جوانان ایلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و امور جوانان ایلام تاکید کرد: لزوم ترویج سنت ازدواج آسان بین جوانان ایلامی

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و امور جوانان ایلام بر لزوم ترویج سنت ازدواج آسان بین جوانان ایلامی تاکید کرد.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و امور جوانان ایلام تاکید کرد: لزوم ترویج سنت ازدواج آسان بین جوانان ایلامی
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ایلام ، محمدرضا تردست  با اشاره به جشنواره ازدواج آسان اظهار داشت: امروز با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی از فعالان و خیرین حوزه ازدواج آسان در جشنواره ازدواج و خانواده تجلیل به عمل می‌آید .
 
وی افزود : این مراسم با هدف تجلیل از زوج‌های جوان و تقدیر از خادمین و خیرین و فعالان حوزه ازدواج برگزار می‌شود، این جشنواره در محل سالن اجتماعات هتل زاگرس شهر ایلام با حضور مروارید استاندار ایلام و برخی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی راس ساعت 18 عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار می‌شود .
 
تردست خاطر نشان کرد : هدف معاونت فرهنگی و امور جوانان ترویج و گسترش موج فرهنگ صحیح و ترسیم ازدواج آسان در بین خانواده‌ها است.
 
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و امور جوانان ایلام اضافه کرد : در این برنامه علاوه بر جنگ شادی و اهدای جوایز از 23 نفر از منتخبین استان تقدیر به عمل می‌آید و از زوج‌های برتر که بر اساس شاخص‌های آگاهانه ، ازدواج آسان و الگوسازی برای سایر جوانان و خانواده‌ها در ترویج سبک زندگی بهتر و آسان داشته‌اند نیز با اهدای جوایز تجلیل بعمل می‌آید .

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...