جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام: اقتدار نیروی انتظامی نتیجه اعتماد مردم به پلیس است - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام: اقتدار نیروی انتظامی نتیجه اعتماد مردم به پلیس است

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام اقتدار پلیس را نتیجه اعتماد مردم به نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: افزایش سطح اعتماد عمومی ، جلب مشارکت مردم و انضباط اجتماعی محورهای اصلی برنامه‌های هفته ناجا در سال ۹۶ است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام: اقتدار نیروی انتظامی نتیجه اعتماد مردم به پلیس است

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جلال میرزابیگی در نشست برنامه ریزی هفته نیروی انتظامی در ایلام اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده محور تمام برنامه‌ها حول سه مقوله افزایش اعتماد عمومی ، جلب مشارکت مردم و انضباط اجتماعی قرار گرفته است.
 
وی اضافه کرد: برآنیم با ارائه خدمات مضاعف نمایشی عظیم از توانمندی‌های نیروی انتظامی را به خوبی در معرض دید مردم بگذاریم .

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ایلام توجه به آموزش محلات ، مساجد و مدارس را به عنوان رویکرد اصلی برنامه های هفته ناجا خواند و گفت: خدمات رسانی مضاعف به مردم ، کیفی سازی برنامه ها و نهادینه کردن ارزشهای اسلامی و اخلاقی از برنامه های ویژه این هفته در سال جاری است.

وی افزود:در مجموع برنامه های هفته ناجا در سال جاری نسبت به سال های گذشته با توجه به اهداف آن بهتر و مفیدتر بوده و می تواند گوشه ای از زحمات ناجا به آحاد مختلف مردم را به نمایش بگذارد.  

رئیس برنامه‌های هفته ناجا در ایلام با اشاره به اینکه آرامش جامعه  نتیجه اقتدار پلیس است گفت: اقتداری که در حال حاضر نیروی انتظامی از آن برخوردار است نتیجه اعتماد مردم به سازمان ناجا است.

وی تصریح کرد: در اجرای برنامه های امسال هفته ناجا سعی شده است که همراهی و مشارکت مردم با پلیس به عنوان سرمایه اجتماعی ناجا تقویت شود.
 
میرزابیگی با تاکید بر کیفی سازی اجرای برنامه های هفته ناجا از مسئولان و فرماندهان انتظامی استان خواست برنامه ریزی های مناسبی برای هفته ناجا داشته باشند و از این فرصت برای جلب مشارکت مردم در حفظ و برقراری امنیت اجتماعی پایدار حول محور شعار امسال هفته نیروی انتظامی اتخاذ کنند.  

وی به نقش مردم در تولید امنیت اشاره کرد و افزود: آحاد مردم یا به عنوان فرد در خانواده و یا به عنوان فرد در جامعه نقش اساسی در تولید و برقراری امنیت اجتماعی پایدار دارند.

 وی اظهار داشت: امنیتی در جامعه پایدار است که متکی به مردم بوده ومردم در آن نقش ایفا نمایند.

این مسؤول انتظامی افزود: یکی از وظایف ناجا که در قانون اساسی به آن اشاره شده است برقراری امنیت در جامعه بوده و ناجا بر این اعتقاد است که حفظ و برقراری امنیت وظیفه یک سازمان به تنهایی نیست و همه ارگانها و سازمانها و نهادها در این امر نقش اساسی دارند.

گفتنی است، در این نشست فرزاد یاسمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام گزارشی از روند برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته ناجا ارائه کرد.

شایان ذکر است برنامه های هفته ناجا از ۱۴ مهرماه ۱۳۹۶ با شعار "امنیت برای همه، پلیس برای امنیت آغاز می شود و تا ۲۰ مهرماه ادامه دارد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...