جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

معاون وزیر کشور: مشکلات شهر مرزی مهران تا قبل از اربعین رفع می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون وزیر کشور: مشکلات شهر مرزی مهران تا قبل از اربعین رفع می شود

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مشکلات و کاستی های شهر مرزی مهران تا قبل از فرا رسیدن آیین اربعین امسال برطرف می شود.

معاون وزیر کشور: مشکلات شهر مرزی مهران تا قبل از اربعین رفع می شود
 
هوشنگ خندان دل در نشست کمیته زیرساخت اربعین در شهرستان مرزی مهراناز تلاش های انجام گرفته قدردانی و اظهار کرد: کارهای بسیار خوبی در مهران انجام گرفته و یا در حال انجام است.
وی با بیان اینکه مشکلاتی که مدیران استان ایلام در این نشست به آنها اشاره کردند، حتما مرتفع خواهد شد، افزود: مردم مهران عاشقانه به زائران حسینی در چند سال اخیر خدمت کرده اند و ما قدردان این مردم هستیم و تلاش می کنیم مشکلات این شهر را حل کنیم.
خندان دل تصریح کرد: شاهدیم که مسئولان با جدیت و عشق حسینی در حال فعالیت هستند از این بابت خوشحالیم و به مدیران استان ایلام و شهرستان مهران خسته نباشید عرض می کنم.
معاون امور عمرانی استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: توسعه زیرساخت های آبی منطقه و ترمینال برکت از مهمترین نیازهای اربعین امسال است
شاپور پولادی اظهار کرد: توسعه زیرساخت های آبی منطقه و همچنین ترمینال برکت از مهمترین و با اولویت ترین نیازها در مرز مهران برای اربعین امسال است.
وی با بیان اینکه ترمینال برکت نیاز به توجه ویژه دارد، تاکید کرد: زیرساخت های آبی منطقه نیز باید توسعه یابد زیرا در اربعین سال بیشترین مشکل مردم از کمبود آب در مسیر زائران بود.
معاون استاندار ایلام با بیان اینکه زیر ساخت های مخابراتی افزایش خوبی داشته است اما کماکان نیاز به تقویت دارد، اضافه کرد: نبود سالن مانیتورینگ و مدیریت بحران یک مشکل جدی است که باید در زمینه احداث این 2 سالن برنامه ریزی شود.
پولادی با بیان اینکه تونل قلاجه باید پیش از اربعین امسال به بهره برداری برسد، یادآور شد: مسیر مهران به دهلران نیز نیاز به بهسازی جدی دارد.
 
نشست کمیته زیر ساخت ستاد اربعین با حضور محمدرضا مروارید استاندار ایلام و هوشنگ خندان دل معاون امور عمرانی وزیر کشور، فرماندار مهران، معاونان استاندار و برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان ایلام در فرمانداری مهران برگزار شد.

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...