رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

معرفی محمد بازوند بعنوان مدیرکل جدید رسانه استانی در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی محمد بازوند بعنوان مدیرکل جدید رسانه استانی در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام

نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی برگزار شد.

معرفی محمد بازوند بعنوان مدیرکل جدید رسانه استانی در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام

دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی ضمن تقدیر از تلاش های شیروی و تبریک مسئولیت جدید به بازوند گفت : استان ایلام پرچم دار و طلایه دار حوزه دفاع مقدس است و تولیدات این مرکز اعم از فیلم ، سریال ، مستند ، انیمیشن ، سرود و موسیقی باید معرف فداکاری و ایثار مردم حماسه ساز ایلام در دوران 8 سال دفاع مقدس باشد .
دکتر دارابی با اشاره به لزوم کمک به توسعه پایدار استان افزود : ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه و ایستادن در کنار مردم برای مقابله با مشکلات و سختی ها تا رسیدن به آرمان های واقعی انقلاب اسلامی ایران در اولویت برنامه سازان رسانه های استانی مراکز قرار دارد.
وی همچنین بر حفظ وحدت ، همدلی ، اخوت ، دوستی ، احترام و اخلاق مداری در مرکز ایلام تاکید کرد و گفت : مدیرکل ، معاونین ، مدیران و کارکنان مرکز ایلام در فضایی دوستانه و بدور از حب و بغض در افزایش نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف رسانه استانی کوشا باشند.
بازوند مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این مراسم به نقش مهم صدا و سیما در اجتماع پذیری و اطلاع رسانی اشاره کرد و گفت : با استفاده از همه ظرفیت های رسانه و با کمک و همراهی همه عوامل و دست اندر کاران این مجموعه و تعامل با مسئولان استان به دنبال برداشتن گام های بزرگ در راه پیشبرد اهداف استان ، کمک به توسعه همه جانبه و فرهنگ سازی در حوزه های مختلف هستیم.
شیروی مدیرکل پیشین صدا و سیمای مرکز ایلام هم ضمن اشاره به موفقیت های مرکز در 40 ماه گذشته گفت : خوشبختانه با همکاری و همدلی همه مدیران و کارکنان ، صدا و سیمای مرکز ایلام موفقیت های مختلفی همچون حضور در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی ، ساخت و تولید سریال و مستندهای فاخر ، توسعه پوشش دیجیتال و همچنین حضور موثر در مناسبت های مهم همچون اربعین را از آن خود کرده است .


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی