رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام

محمد بازوند سکان دار هدایت رسانه استانی مرکز ایلام شد.

معرفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ معاون امور استان های سازمان صدا و سیما در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل صدا و سیمای مرکز ایلام به نقش مهم شبکه های استانی در پیشرفت و توسعه استان ها اشاره کرد و گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام در سالهای گذشته موفقیت های متعددی در حوزه های رادیو ، تلویزیون ، فضای مجازی ، مستندسازی و آثار موسیقی از آن خود کرده و همه این ها مرهون همدلی و تلاش خالصانه عوامل  و دست اندرکاران رسانه استانی مرکز ایلام در بخش های مختلف است . دکتر دارابی همچنین به ظرفیت استان ایلام در حوزه اربعین حسینی پرداخت و افزود : این استان محل عبور هزاران زائری است که با نهایت اعتماد و اطمینان مهران را برای ورود به عتبات عالیات انتخاب می کنند و این خود بهترین موقعیت برای نشان دادن ظرفیت ها و قابلیت های استان بوسیله رسانه استانی در شبکه های محلی ، ملی و بین المللی است.
استاندار ایلام هم در این مراسم ضمن قدردانی از دکتر شیروی و همه دست اندرکاران رسانه استانی مرکز ایلام گفت : هم افزایی بسیار خوب مردم و مسئولین استان ، عملکرد مناسب و نمایش پرشور و شعور حضور زوار اباعبدالله الحسین در مرز مهران و ارائه گزارش عملکرد مسئولین در حوزه زیر ساخت ها و توسعه استان از توفیقات صدا و سیمای مرکز ایلام است.
شیروی مدیرکل پیشین صدا و سیمای مرکز ایلام هم  در این مراسم با بیان عملکرد 40 ماهه خود در رسانه استانی مرکز ایلام گفت : مولفه های اصلی شبکه محوری همچون ارتقای امید ، ارتقای حسن اعتماد مردم به رسانه و مسئولان ، افزایش انگیزه مسئولان در خدمت رسانی به مردم ، بهره گیری از ظرفیت های بومی محلی ، حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط ، کمک به گسترش موفقیت تولید و توسعه اقتصادی استان ، مطرح کردن استان ایلام از راه معرفی ظرفیت ها و مناسبت های مهم همچون اربعین حسینی و کاروان های راهیان نور از  مهمترین اهداف رسانه استانی مرکز ایلام در 40 ماهه گذشته بود.
بازوند مدیرکل جدید مرکز ایلام هم با قدردانی از مدیرکل سابق و کارکنان پر تلاش مرکز ایلام گفت : رسالت اصلی ما در رسانه استانی فرهنگ سازی ، اجتماع پذیری و اطلاع رسانی درست است تا جامعه بتواند مسیر صحیح و درست خود را پیداکند .
بازوند همچنین بر حفظ آداب ، سنن و رسوم گذشتگان تاکید کرد و افزود : با همکاری همه ارگان ها و نهادهای استان تمام تلاش خود را برای توسعه و پیشرفت همه جانبه استان ایلام بکار خواهیم گرفت.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات علیرضا شیروی ، محمد بازوند بعنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام انتخاب شد.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی