جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

ملتی که با شکوه حضور، حماسه عشق به میهن را معنا بخشید - نمایش محتوای خبر

 

 

ملتی که با شکوه حضور، حماسه عشق به میهن را معنا بخشید

امروز مردم مرزنشین، بیدار و همیشه در صحنه استان ایلام همپای ملت قهرمان ایران اسلامی حماسه حضور و حدیت عشق به میهن را با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سروده و معنا کردند.

ملتی که با شکوه حضور، حماسه عشق به میهن را معنا بخشید

امروز همه آمده بودند، کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد، کارمند و مسئول، دانشجو و دانش آموز دست در دست، شانه به شانه وحدت کلمه را به نمایش گذاشتند و با حضوری معنادار یاد و خاطره روزهای خوش انقلاب را زنده کردند.
پیر زنان و پیر مردانی در میان راهپیمایان امروز دیده شدند که به یاد روزهای خوش جوانی و لحظات پر شور پیروزی انقلاب امروز نیز دوشادوش جوانان و نوجوانان شعار مرگ بر آمریکا را فریاد زدند.
زنان آمدند مانند همیشه حضور آگاهانه خویش را در صحنه معنا کنند، حضوری به نشانه آگاهی و عرق ملی، حضوری به معنای سبز بودن برای تداوم راه شهدای انقلاب.
امروز بچه های کوچک دست در دست پدر و مادرشان آمده بودند تا طلایه دار مسیر سبز فردای انقلاب باشند و راه را بشناسند.
امروز آمده بودند خانواده های معظم شهدا با قاب عکس شهید خویش، جانبازانی نشسته بر ویلچر با سربندی به رنگ عشق و شعار با معنای تا زنده ایم، رزمنده ایم.
امروز جوانان ایلام همپای دیگر مردم با حضور با نشاط خویش در راهپیمایی 22 بهمن مایه شادابی و عزت انقلاب شده بودند و حضور معنادار آنان لرزه بر پشت دشمن می انداخت.
همه چشم های بینای دنیا ببینند این حماسه حضور و همدلی را، ببینند اهتزاز پرچم رنگین و زیبای ایران اسلامی را و بشنوند شعارهای این ملت بیدار و همیشه در صحنه را.
شعارهای ما ملتی بصیریم، ذلت نمی پزیریم، ما ملتی آگاهیم، پیرو ثارالله ایم، ما پیرو رهبریم، فرمان از او می بریم، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله، بیعت با رهبری، بیعت با روح الله است.
امروز همه یک مشت شده بودند، همه یک صدا بودند و همه قطره قطره به دریایی خروشان و مواج برای انداختن لرزه بر تن دشمن تبدیل شده بودند.
آری این ملت بیدار و همیشه در صحنه با حضور احاد مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته ها و بادکنک های رنگی و سر دادن شعارهای انقلابی بیعت خویش با آرمان های انقلاب را محکم کردند و در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب مسیرهای راهپیمایی را با نشاط و شور حماسه همدلی تا مصلی شهر ایلام پیمودند.
آنچه این مردم به نمایش گذاشتند همه همدلی و اتحاد و عشق به میهن و انقلاب بود و حماسه ای از جنس پاک اتحاد برای عزت اسلامی.
امروز حضور همه زنان و مردان و پیر و جوان که همصدا شعارهای انقلابی سر می دادند و با در دست داشتن پرچم های زیبای ایران اسلامی بهترین صحنه های عشق به میهن و پاسداشت ارزش های انقلاب را خلق کردند برای دشمنان معنای زیادی داشت تا پیام حضور گسترده و پرشور ایشان را بشنوند و بیندیشند که ایرانی را هرگز نباید تهدید کرد.
اهتزاز پرچم های رنگی، عکس های امام و شهدا، پارچه نوشته ها و پلاکاردهای زیبا همگی معنا و مفهوم عشق ملت به نظام و امام راحل بود.
بیش از 38 سال از عمر این انقلاب می گذرد اما شور و نشاطی که امروز این ملت به نمایش گذاشتند همگی حقارت دشمنان بود و اتحاد ملتی بیدار و حق طلب.
امروز با این حضور معنادار، مردم به زیبایی به دشمنان اعلام کردند که راه خمینی (ره) همچنان روشن و پر رهرو است و چراغی که با پیروزی انقلاب اسلامی روشن شده با حمایت مردم هرگز خاموش نمی شود.
امروز همه با حضور نمادین و پر شور خودجوش، خروش ملی را برای پاسداشت جشن پیروزی انقلاب به نمایش گذاشتند.
دیدن بچه های کوچک در آغوش والدین که راه روشن فردا را مشق می کردند، حضور نوجوانان که نشاط حماسه حضور را دو چندان کرده بودند همگی حاشیه های معنادار راهپیمایی امروز بود تا دشمن دریابد تا وقتی این ملت در صحنه است نمی توان خللی در اراده آنان ایجاد کند.
اوج اتحاد و اقتدار در هر گام برداشتن راهپبمایان 22 بهمن شهر ایلام به خوبی نمایان بود، امروز بهترین روز خلق حماسه حضور و شکوه جاودانه با هم بودن و اتحاد برای حفظ انقلاب بود.
حضور بازاریان، احزاب و گروه های سیاسی، حضور کارکنان ادارات، دانشجویان و دانش آموزان، زنان و دختران و همه و همه در این راهپیمایی پر خروش، گوشه ای از شور و شعور ملتی آگاه و انقلابی برای پاسداشت ارزش های انقلاب و تجدید عهد با امام راحل، شهدا و رهبری بود.
در دست داشتن پرچم های بزرگ که گوشه گوشه اش توسط شمار زیادی از راهپیمایان گرفته شده بود و بر روی آن شعارهای نمادین ما یاور ولایتیم، ما ایستاده ایم، تا زنده ایم رزمنده ایم و سر دادن شعارهای انقلابی توسط دانش آموزان مدارس که لباس هایی به رنگ پرچم انقلاب پوشیده بودند، جلب توجه می کرد.
در این روز ابری بهمن ماه 95 قلب و وجود همه مردم ایلام آفتابی و گرم از شور انقلاب بود و با حضور در کنار هم به هم می بالیدند و افتخاری دیگر برای این ملت و این سرزمین در تاریخ انقلاب از خود به یادگار گذاشتند.
دیدن بچه های کوچکی که با نقش پرچم انقلاب بر چهره معصوم شان و پرچم های خوش رنگ کوچک در دستان شان با قدم های کوچک راه طولانی فردا را آغاز کرده بودند، جلوه خاصی به راهپیمایی امروز 22 بهمن داده بود.
آری امروز همه ملت بیدار و انقلایی ایلام همگام با همه ملت ایران طنین شعارهای انقلابی را در سرزمین پاک ایران به فریاد در آوردند تا به همه دشمنان پیام اتحاد و همدلی اعلام کنند.
امروز 22 بهمن به سنبلی برای اعلام عزت، اقتدار، اتحاد و همدلی ملت تبدیل شد که نقش ماندگاری از حماسه حضور در تاریخ انقلاب این ملت به یادگار می گذارد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...