جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

موفقیت صدا و سیمای مرکز ایلام در جشنواره تولیدات مراکز استانها - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت صدا و سیمای مرکز ایلام در جشنواره تولیدات مراکز استانها

صداوسیمای مرکز ایلام در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها با کسب تندیس برترین پژوهش و عناوین برتر بخش های مختلف خوش درخشید.

موفقیت صدا و سیمای مرکز ایلام در جشنواره تولیدات مراکز استانها

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه استانی مرکز ایلام موفق شد تندیس برترین پژوهش و هشت عنوان برتر در بخش های مختلف بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها را از آن خود کند.
بازوند افزود : آقای مهدی نورمحمدی و خانم صدیقه خدایی برای بهترین کارگردانی و تهیه کنندگی مستند آواز جغد کوچک ، خانم فریبا نوراله زاده با کسب تندیس برترین پژوهش  برای اثر پژوهشی راهبرد رسانه استانی در خصوص توسعه اقتصادی استان ( با تاکید بر توریسم زیارتی در اربعین حسینی ) ، خانم شیما برزردی برای اثر پژوهشی بازنمایی سبک زندگی در سریال های تولیدی سیمای مرکز ایلام ، آقای محمدجواد شوهانی به عنوان بهترین خواننده بخش موسیقی ارکسترال ، عناوین برتر جشنواره را از آن خود کردند.
وی گفت : همچنین آقای قدرت باقری عنوان دیپلم افتخار برای تهیه کنندگی برنامه مادران نمونه با عنوان فاطمه ، خانم فرانک پیری دیپلم افتخار برای گزارش امانت در تفحص شهدا در حوزه دفاع مقدس و آقای پژمان راژ عنوان بهترین صدابردار مستند ئافرت ، را از آن خود کردند.
بازوند با اشاره به حضور فعال و موفق برنامه سازان صدا و سیمای مرکز ایلام در این جشنواره گفت : رسانه استانی مرکز ایلام ، با بیش از ۱۵۰ اثر در حوزه های صدا ، سیما ، خبر ، موسیقی ، پژوهش و فضای مجازی تولید و به دبیر خانه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها ارسال کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تبریک این موفقیت به همه عوامل و دست اندرکاران رسانه استانی گفت : با همدلی وهمکاری همه نیروهای پرتلاش و متعهد مرکز ایلام از این پس نیز شاهد درخشش رسانه استانی در جشنواره های ملی و بین المللی خواهیم بود.
بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها از ۲۵ مرداد لغات ۲۷ مرداد در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...