جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان

نشست خبری مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان با محوریت راهیان نور و برنامه های نوروزی برگزار شد.

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این نشست گفت : بیش از 8 هزار و 400 دقیقه برنامه تلویزیونی و 8 هزار و 800 دقیقه برنامه رادیویی در ایام نوروز در دستور کار صداو سیمای مرکز ایلام است.
بازوند با اشاره به تهیه و تدارک ویژه برنامه های متنوع با هدف آگاهی بخشی ، امید آفرینی و ایجاد نشاط و شادی برای مخاطبان شبکه استانی افزود : معاونت های مختلف صدا ، سیما ، خبر و مجازی با تهیه ، تولید ، تامین و پخش برنامه های گوناگون و جذاب به استقبال بهار می روند.
وی همچنین از احتمال اجرای ویژه برنامه تحویل سال در قلعه والی و پخش زنده این برنامه از سیمای مرکز ایلام خبر داد و گفت : با هدف استودیو گریزی در صددیم برنامه شاد و مفرح تحویل سال را با آیتم های گوناگون در قلعه والی یا در محوطه باز مرکز برگزار کنیم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین از همراهی عوامل برنامه ساز صدا و سیمای مرکز ایلام با کاروان های راهیان نور خبر داد و افزود : تولید ویژه برنامه های مربوط به سفر کاروان راهیان نور به استان از امروز آغاز شده و برنامه سازان رسانه استانی ویژه برنامه ها ی مختلفی را از مناطق عملیاتی استان و حضور کاروان های راهیان نور از این مناطق تولید و پخش خواهند کرد .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام میزان بینندگان برنامه های مرکز ایلام را طبق آخرین نظر سنجی ها 79 درصد اعلام کرد و گفت : سریال خیال ژیان که این روزها از سیمای مرکز ایلام در حال پخش است توانسته رضایت 76 درصدی مخاطبان شبکه استانی را به دست آورد و البته در خصوص این سریال آماده دریافت همه پیشنهادات ، نظرات و انتقادات هستیم .
بازوند در بخش دیگری از سخنان خود نقش اصحاب رسانه در توسعه یافتگی استان را بسیار با اهمیت دانست و گفت : مطبوعات و رسانه های گروهی رکن توسعه استان به حساب می آیندکه می توانند با شناخت صحیح ظرفیت ها و نقاط ضعف و قوت استان و مطالبات صحیح و بحق مردم ، در ایجاد فضای شاد و امید در جامعه موثر باشند.
در پایان این نشست صمیمی اصحاب رسانه های گروهی استان پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام را با مدیرکل مرکز در میان گذاشتند.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...