جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

نشست مدیرکل زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرکل زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

در نشست مدیرکل زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام بر همکاری مطلوب برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان تاکید شد .

نشست مدیرکل زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز ایلام از همه ظرفیت وتوان خود در راه رشد وتعالی فرهنگی و اجتماعی استان استفاده می نماید گفت : ساخت ویژه برنامه های رادیو وتلویزیونی مختلف با حضور کارشناسان اداره کل زندانها با هدف فرهنگ سازی در سطح استان و همچنین حمایت از زندانیان و خانواده های آنان از جمله اولویت های برنامه سازی در رسانه استانی مرکز ایلام است.
بازوند به آمادگی صدا وسیمای مرکز ایلام برای پوشش همایش انجمن حمایت از زندانیان استان اشاره کرد وگفت : با هماهنگی های انجام شده گروه های برنامه ساز مرکز ، این همایش را به صورت خبری ، رادیویی وتلویزیونی به نحو شایسته ای پوشش خواهند داد.
وی همچنین ازآمادگی کامل رسانه استانی برای ساخت برنامه های مشارکتی با امور زندانهای استان خبر داد و گفت : صدا وسیمای مرکز ایلام در راستای فرهنگ سازی ، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی آماده هرگونه همکاری با امور زندانها و اقدامات تربیتی استان است.
در این نشست مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان نیز از اقدامات و برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام و تعامل سازنده با اداره کل زندانهای استان ، تقدیر و تشکر کرد و گفت : اداره کل امور زندانهای استان برنامه های متعددی برای حمایت از زندانیان و خانواده های آنان در دست اقدام دارد.
کشوری خواستار پوشش رسانه ای جشن گلریزان و حمایت از زندانیان در ماه مبارک رمضان گردید و افزود : جشن های گلریزان با هدف آزادسازی تعداد کثیری از زندانیان جرائم غیر عمد سه شنبه همین هفته در استان برگزار می شود.
مدیرکل زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان در این نشست به راه اندازی مرکز اطلاع رسانی زندانیان در محل زندان مرکزی شهر ایلام اشاره کرد و گفت : امور زندانهای استان در نظر دارد با همکاری صدا و سیمای مرکز ایلام نسبت به ساخت و تجهیز مرکز اطلاع رسانی برای پخش ویژه برنامه های زندانیان ، فیلم ، سخنرانی و اطلاعیه های مهم مربوط به آنان در محدوده زندان اقدام نماید.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...