جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ سرهنگ سپهر فرمانده مرزبانی استان با حضور در صدا و سیمای مرکز ایلام با بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام دیدار و گفتگو کرد.

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام

در این دیدار بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن تبریک عید سعید قربان به فرمانده مرزبانی و قدردانی از تلاش مرزبانان در امنیت پایدار در مرزها گفت : انعکاس تلاشهای نیروهای جان برکف انتظامی و مرزبانی افتخار صدا و سیما و نمایش اقتدار ایران اسلامی در سراسر دنیاست.
بازوند عوامل صدا و سیما را سربازان عرصه فرهنگ عنوان کرد و افزود : استان ایلام ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد که صیانت از این مرزها با رشادت و حماسه آفرینی شما مرزداران غیور شکل می گیرد.
بازوند نیز با اشاره به نزدیک بودن حماسه عظیم اربعین گفت : صدا و سیما و مرزبانی بعنوان دو نیروی تاثیرگذار در عرصه اطلاع رسانی و حفظ نظم و امنیت در کنگره عظیم اربعین بصورت شبانه روزی حضور فعال دارند .
سپهر فرمانده مرزبانی استان نیز در این نشست با تبریک روز خبر نگار به مدیران و خبرنگاران رسانه استانی گفت : انعکاس شور حسینی و حماسه اربعین و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی مرهون همکاری و تعامل مثال زدنی صدا و سیمای مرکز ایلام است.
سرهنگ سپهرفرمانده مرزبانی استان هم گفت : اینکه امروز مردم استان قدردان مرزبانی در تأمین امنیت مرزهای ایران اسلامی هستند نتیجه انعکاس حضور مقتدرانه مرزبانی توسط صدا و سیمای مرکز ایلام است و ما هم از مدیران و هم برنامه سازان این مرکز سپاسگزاریم.
در پایان این نشست فرمانده مرزبانی با اهداء لوح تقدیر از مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام تقدیر کرد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...