رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ سرهنگ سپهر فرمانده مرزبانی استان با حضور در صدا و سیمای مرکز ایلام با بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام دیدار و گفتگو کرد.

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام و فرمانده مرزبانی استان ایلام

در این دیدار بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن تبریک عید سعید قربان به فرمانده مرزبانی و قدردانی از تلاش مرزبانان در امنیت پایدار در مرزها گفت : انعکاس تلاشهای نیروهای جان برکف انتظامی و مرزبانی افتخار صدا و سیما و نمایش اقتدار ایران اسلامی در سراسر دنیاست.
بازوند عوامل صدا و سیما را سربازان عرصه فرهنگ عنوان کرد و افزود : استان ایلام ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد که صیانت از این مرزها با رشادت و حماسه آفرینی شما مرزداران غیور شکل می گیرد.
بازوند نیز با اشاره به نزدیک بودن حماسه عظیم اربعین گفت : صدا و سیما و مرزبانی بعنوان دو نیروی تاثیرگذار در عرصه اطلاع رسانی و حفظ نظم و امنیت در کنگره عظیم اربعین بصورت شبانه روزی حضور فعال دارند .
سپهر فرمانده مرزبانی استان نیز در این نشست با تبریک روز خبر نگار به مدیران و خبرنگاران رسانه استانی گفت : انعکاس شور حسینی و حماسه اربعین و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی مرهون همکاری و تعامل مثال زدنی صدا و سیمای مرکز ایلام است.
سرهنگ سپهرفرمانده مرزبانی استان هم گفت : اینکه امروز مردم استان قدردان مرزبانی در تأمین امنیت مرزهای ایران اسلامی هستند نتیجه انعکاس حضور مقتدرانه مرزبانی توسط صدا و سیمای مرکز ایلام است و ما هم از مدیران و هم برنامه سازان این مرکز سپاسگزاریم.
در پایان این نشست فرمانده مرزبانی با اهداء لوح تقدیر از مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام تقدیر کرد.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی