رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

نشست هم اندیشی جمعی از اساتید دانشگاهها ی استان و مسئولان امور فرهنگی سپاه استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با محوریت بررسی و شناسایی آسیب ها ی اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم اندیشی جمعی از اساتید دانشگاهها ی استان و مسئولان امور فرهنگی سپاه استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با محوریت بررسی و شناسایی آسیب ها ی اجتماعی

نشست هم اندیشی جمعی از اساتید دانشگاهها ی استان و مسئولان امور فرهنگی سپاه استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با محوریت بررسی و شناسایی آسیب ها ی اجتماعی

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ بازوند مدیر کل صدا و سیما ی مرکز ایلام در این نشست با محوریت بررسی وشناسایی آسیب ها ی اجتماعی در استان برگزار شده بود گفت: رسانه استانی در طول شبانه روز با تاکید بر موضوعات ده گانه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی نظیر خانواده ، کودک و نوجوان ،زنان و غیره برنامه  تولید و پخش می کند .
بازوند افزود :  اطلاع رسانی عمومی در خصوص موضوعات اجتماعی  و فرهنگی  یکی از نیاز های اساسی جامعه در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی است و رسانه ملی می تواند با پشتیبانی و هماهنگی دیگر متولیان اجرایی استان  نقش اثر گذاری در این گونه موضوعات  داشته باشد.
وی تاکید کرد: از آنجا که برنامه های رسانه ملی مورد توجه مردم است تولید برنامه های مناسب جهت پیشگیری ازآسیب های اجتماعی با همراهی و استفاده از نظرو ایده  اساتید برجسته دانشگاهها می تواند  نقش موثری در تعالی و پیشرفت جامعه داشته باشد .
بازوند افزود : صدا و سیما به عنوان رسانه تاثیر گذار در بین مردم با بهره گیری از توانایی ها و امکانات خود می تواند نقش موثر و اساسی در ایجاد نشاط و ترویج امیدواری در جامعه داشته باشد.
بازوند به آمادگی رسانه استانی برای استفاده از نظرات و پیشنهادات اساتید وچهره های دانشگاهی استان پرداخت و افزود: برنامه سازان صداوسیمای مرکز ایلام آمادگی دارند از نظرات کارشناسی اساتید استان بویژه رشته های مرتبط با آسیب ها ی اجتماعی بهره مند شده و و در تهیه محتوای برنامه سازی برای حل مشکلات اجتماعی از ظرفیت این عزیزان بهره مند کنند.
بازوند ضمن استقبال از حضور اساتید به عنوان کارشناس  و مجری کارشناس خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای حضور اساتید در صداوسیمای مرکز ایلام وجود ندارد واز هر نوع فکر وایده و اندیشه و برنامه ای در راستای ارتقا و تعالی فرهنگی واجتماعی استان و نظام ورفع مشکلات مردمی استقبال خواهیم کرد.
در ادامه بازوند تاکید کرد : صدا و سیما ی مرکز ایلام آمادگی تولید و پخش برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با همکاری و هماهنگی دانشگاهها را دارد .
در این نشست اساتید مدعو نظرات وپیشنهادات خود را در خصوص نقش مهم رسانه و دانشگاه برای پیشرفت وتوسعه استان را مطرح کردند.


گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه