رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار

به مناسبت هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار ، نشستی با حضور مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام با فرمانده نیروی انتظامی استان برگزار شد .

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این نشست با اشاره به آمادگی رسانه استانی برای همکاری و ایجاد تعامل سازنده با نیروی انتظامی در استان گفت : رسیدن به ثبات و پیشرفت در استان بدون حصول امنیت امکان پذیر نیست و صدا و سیمای مرکز ایلام آماده است با تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف برای رده های سنی گوناگون ، پیام های امنیتی را به جذاب ترین شکل ممکن ارائه کرده و بر سلامت خاطر و امنیت پایدار در استان بیفزاید .
شیروی به تولید سریال فاخر «خیال ژیال » اشاره کرد و افزود : این سریال با موضوع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و با زبان طنز در حال تولید است و پیش بینی می شود با استقبال زیاد مخاطبان شبکه استانی روبرو شود .
سردار یاری فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این نشست با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از خدمات ارزنده مدیرکل و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : تلاش ، همدلی و همراهی دست اندرکاران رسانه استانی در تحقق امنیت پایدار در جامعه و انعکاس و انتشار صحیح و به موقع اخبار این حوزه قابل ستایش و قدردانی است .
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین صدا و سیمای مرکز ایلام و نیروی انتظامی استان امضاء شد.  
 


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی