جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار

به مناسبت هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار ، نشستی با حضور مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام با فرمانده نیروی انتظامی استان برگزار شد .

نقش بی بدیل صدا و سیما در امنیت پایدار

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این نشست با اشاره به آمادگی رسانه استانی برای همکاری و ایجاد تعامل سازنده با نیروی انتظامی در استان گفت : رسیدن به ثبات و پیشرفت در استان بدون حصول امنیت امکان پذیر نیست و صدا و سیمای مرکز ایلام آماده است با تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف برای رده های سنی گوناگون ، پیام های امنیتی را به جذاب ترین شکل ممکن ارائه کرده و بر سلامت خاطر و امنیت پایدار در استان بیفزاید .
شیروی به تولید سریال فاخر «خیال ژیال » اشاره کرد و افزود : این سریال با موضوع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و با زبان طنز در حال تولید است و پیش بینی می شود با استقبال زیاد مخاطبان شبکه استانی روبرو شود .
سردار یاری فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این نشست با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از خدمات ارزنده مدیرکل و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : تلاش ، همدلی و همراهی دست اندرکاران رسانه استانی در تحقق امنیت پایدار در جامعه و انعکاس و انتشار صحیح و به موقع اخبار این حوزه قابل ستایش و قدردانی است .
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین صدا و سیمای مرکز ایلام و نیروی انتظامی استان امضاء شد.  
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...