جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

نمایش فیلم های جشنواره بین المللی فجر برای یک هزار و 300 نفر در ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش فیلم های جشنواره بین المللی فجر برای یک هزار و 300 نفر در ایلام

مسئول انجمن سینمای جوانان دفتر ایلام از نمایش فیلم های اکران شده در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فجر در سینما فرهنگ برای یک هزار و 300 نفر خبر داد.

نمایش فیلم های جشنواره بین المللی فجر برای یک هزار و 300 نفر در ایلام
 
محمد حاجیان با اشاره به اکران فیلم‌های این جشنواره در مراکز استان‌ها از 14 تا 21 بهمن اظهار کرد: در این مدت 16 فیلم در 16 سانس در سینما فرهنگ ایلام اکران شد. 
وی افزود: این رویداد بزرگ به مدت یک هفته با هدف ایجاد فضای اکران فیلم‌های فاخر تولید ملی در استان ها و بهره ‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی در کشور برگزار شد. 
حاجیان با بیان اینکه امسال برای دومین سال پیاپی فیلم های جشنواره بین المللی فجر در ایلام اکران شد، تاکید کرد: در آیین اختتامیه اکران این فیلم ها از مهدی نورمحمدی، علی احسان پورمند و مجید میرابی زاده چهره های های برتر سینمای ایلام تجلیل شد.
مسئول انجمن سینمای جوانان دفتر ایلام ابراز امیدواری کرد این جشنواره در سال های آینده با استقبال بیشتر مردم مواجه شود.
با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرد و از شهریور سال 1394 تاکنون بیش از 20 فیلم سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و نزدیک به 30 هزار نفر به تماشای این فیلم ها نشسته اند. 
نمایش فیلم های راه یافته به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از روز 14 بهمن همزمان با تهران در بسیاری از مراکز استان های کشور از جمله ایلام اکران شدند. 

گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...