حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

نمایش وفاق و اقتدار انقلابی ایران اسلامی ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش وفاق و اقتدار انقلابی ایران اسلامی ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: تقویت و نمایاندن وفاق ملی و قدرت نظام اسلامی از اهداف برگزاری مراسم و مناسبت ها به عنوان یکی از اصلی ترین ماموریت های این شورا است.

نمایش وفاق و اقتدار انقلابی ایران اسلامی ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

حجت الاسلام علی چراغی پور در همایش تبیین نقش برگزاری مراسم و مناسبت ها در تحکیم ارکان انقلاب که به مناسبت 12 مردادماه سی و هشتمین سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد افزود: برگزاری مراسم عمومی و ملی بیانگر پیوند عمیق ملت با امام(ره) ، ولایت و نظام بوده و اقشار مختلف مردم ایران با حضور در مراسم بزرگداشت رویدادهای انقلاب و دیگر صحنه های دفاع از آرمان ها و ارزش ها همواره وفاداری و اعتقاد راسخ خود به اهداف بلند انقلاب را به نمایش گذاشته اند.
وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در مراسم و مناسبت های مختلف باعث وفاق ملی و افزایش قدرت نظام می شود خاطرنشان کرد:این حضور معنا دار نقش مهم و تعیین کننده در حفظ نظام داشته و امروز نگاه مردم به مناسبت های ملی مذهبی یک نگاه اعتقادی و دینی است.
چراغی پور تصریح کرد: انقلاب اسلامی برآمده از اعتقادات و اراده های مردم ایران بوده و بی تردید حفظ و تداوم این نهضت شکوهمند و الهی نیز نیازمند حضور مستمر و مشارکت مردم در صحنه های مهم و حساس است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تریبون اعلام صریح و شفاف مواضع اصولی مردم، نظام و انقلاب بوده که در بستر مراسم و مناسبت ها پیام های انقلاب اسلامی را از زبان ملت به گوش جهانیان می رساند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام همچنین روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای سالگرد تاسیس این شورا را که در 12 مرداد سال 1359 با فرمان امام راحل سنگ بنای آن نهاده شد گرامی داشته است.
دراین بیانیه با اشاره به شکلگیری 12 مردادماه سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان نهادی که یکی از ارکان و بنیان‌های اصلی تبلیغات انقلاب اسلامی محسوب می‌ شود از مدیریت و هماهنگی و برگزاری آئین‌‌ها و مناسبت‌های انقلاب اسلامی است به عنوان یکی از ماموریت های محوری این نهاد نام برده شده است.
دربیانیه تصریح شده که 'شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ؛ خادم مردم و خدمتگزار عرصۀ برگزاری مراسم انقلابی و ملی است و به این ردای خدمتگزاری خویش مفتخر و بر خود مباهات دارد'.
'شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ به عنوان ، تریبون اعلام صریح و شفاف مواضع اصولی مردم، نظام و انقلاب است که در بستر مراسم و مناسبت های ایام الله انقلاب اسلامی پیام انقلاب اسلامی را از زبان ملت به گوش جهانیان می رساند. '


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین