جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نماینده مجلس: اساس تفکر انقلاب اسلامی مردم محور بودن آن است - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مجلس: اساس تفکر انقلاب اسلامی مردم محور بودن آن است

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: اساس تفکر و حرکت امام خمینی (ره) در پایه ریزی انقلاب اسلامی حکمرانی بر پایه اسلام و مردم محور بودن آن است.

نماینده مجلس: اساس تفکر انقلاب اسلامی مردم محور بودن آن است

شادمهر کاظم زاده در جمع راهپیمایان مراسم 22 بهمن شهر بدره اظهار کرد: امروز، روزی ملی و مذهبی است که امام خمینی(ره) با رهبری بی نظیر خود پایه گذار حکومتی شد که پایه های ظلم و ستم را در این کشور بر انداخت.
وی افزود: حداکثر افتخار رژیم ستم شاهی مزدوری آمریکا در منطقه بود و این رژیم تنها چند منطقه کوچک و محدود در کشور را آباد کرده و ظلم و فساد مابقی کشور را در بر گرفته بود.
کاظم زاده تاکید کرد: با ظهور انقلاب اسلامی نهادهای مردمی آن چون مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری و ریاست جمهوری که بر پایه حکومت مردمی طرح ریزی شده اند، با مشارکت مستقیم مردم شکل گرفتند و زمینه ساز حضور و مشارکت مردم بر سرنوشت خود شدند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ تحمیلی گفت: شعار نه شرقی و نه غربی هیچ گاه به مذاق دشمنان خوش نیامد و به همین دلیل جنگ تحمیلی را علیه کشورمان به راه انداختند ولی با هوشیاری و رشادت مردم شکست سختی متحمل شدند.
وی اضافه کرد: یکی از نقش های مهم جمهوری اسلامی گسترش خدمات عمومی در کشور و رعایت توازن و توسعه در همه نقاط است.
به گفته وی، اگر روزی افتخار ایران تنها مزدوری آمریکا بود امروز ما محور مقاومت در منطقه و قدرت تاثیرگذار آن هستیم که پرچمدار مبارزه با تروریسم و رکن محوری و اساسی و غیرقابل انکار خاورمیانه و جهان هستیم.
کاظم زاده کسب دانش هسته ای و حفظ آن را مهم دانست و افزود: حفظ دانش هسته ای از دستاوردهای مهم پسابرجام است که با تلاش دانشمندان و تحت حمایت رهبر معظم انقلاب پاینده و پویا خواهد ماند.

همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان بدره در 2 نقطه شهری بدره و چشمه شیرین در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل با آرمان های امام و رهبری تجدید بیعت کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی در پایان و پس از قرائت قطعنامه به پایمردی و تلاش خود در حفظ دستاوردهای نظام و لزوم حفظ ارکان انقلاب، نهادینه کردن تولید ملی و بستن روزنه های امید دشمنان تاکید کردند.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...