جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

همزمان با هفته دفاع مقدس؛ کنگره شهدای کودک استان ایلام برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همزمان با هفته دفاع مقدس؛ کنگره شهدای کودک استان ایلام برگزار می شود

کنگره شهدای کودک استان ایلام برای نخستین بار همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

همزمان با هفته دفاع مقدس؛ کنگره شهدای کودک استان ایلام برگزار می شود
 کلثوم خلیلوند، مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری ایلام در نشست کارگروه زنان و خانواده استان ایلام اظهار داشت: استان ایلام با توجه به درگیری مستقیم هشت ساله در دوران دفاع مقدس شهدای بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده و بر اساس شاخص های جمعیتی با بیش از سه هزار شهید بیشترین شهید را در راه آرمان های نظام تقدیم کرده است.
وی افزود: در این میان، خانواده های رزمندگان اسلام در پشتیبانی از جبهه های حق علیه باطل و تامین نیازها و مایحتاج رزمندگان نقش تعیین کننده ای ایفا کردند.
مشاور استاندارایلام یادآور شد: دشمن بعثی در دوران جنگ هشت ساله خود علیه ملت ایران با انواع سلاح ها و موشک ها به این خاک پر گهر حمله می کرد و در این میان مناطق مسکونی نیز از آماج حمله های آنان مصون نبود و تعداد زیای از مردم و بویژه زنان و کودکان در این میان به شهادت رسیدند.
خلیلوند تاکید کرد: جمع آوری اطلاعات و گردآوری شهدا در میان جمعیت زنان و کودکان در شرایط کنونی ضروری به نظر می رسد و این دفتر نیز در این راستا اقدام به برگزار کنگره شهدای کودک استان ایلام خواهد کرد.
وی اضافه کرد: این کنگره برای نخستین بار با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری ایلام گفت: بازدید از خانواده های شهدا و ایثارگران با محوریت زنان و کودکان شهید از مهمترین برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس در این استان اجرا خواهد شد.

گزارش تصویری

مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه