جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

هم اندیشی اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان با مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

هم اندیشی اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان با مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز ایلام

در نشست مشترک اعضای خانه مطبوعات استان با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام بر هم افزایی ، تعامل و همکاری رسانه های استان تاکید شد .

هم اندیشی اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان با مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ، در این نشست با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار گفت : رسانه ها رکن اصلی توسعه و پیشرفت استان هستند که وظیفه مطالبه گیری و نقد منصفانه مدیران و مسئولان را به عهده دارند.
بازوند جریان سازی رسانه ای را یکی دیگر از وظایف رسانه ها دانست و افزود : رسانه های استان می توانند با تعامل و همکاری صدا و سیما ، مسائل و خواسته های مردم راجریان سازی ودر راه توسعه و پیشرفت استان بکار گیرند.
وی به تولیدات رسانه ای صدا و سیمای مرکز ایلام اشاره کرد و گفت : این مرکز بر آن است که مجموعه طنز 300  قسمتی با هدف پخش از شبکه ای استانی و شبکه الاشراق کشور عراق و همچنین 20 مستند از ظرفیت ها و قابلیت های استان را با همکاری مسئولان استان و مدیران رسانه ملی تولید نماید.
کرمی رئیس خانه مطبوعات استان ایلام هم در این نشست از عضویت 151 خبرنگار در خانه مطبوعات استان خبر داد و گفت : در حال حاضر بیش از 30 پایگاه خبری ، 80 نمایندگی نشریات سراسری و 55 نمایندگی نشریات محلی مجوز دار در استان ایلام مشغول به فعالیت هستند.
در این نشست شرکت کنندگان در باره مسائلی چون لزوم توجه بیشتر به  مسائل و مشکلات استان و همکاری برای برون رفت از این مشکلات ، همدلی و همراهی احزاب و گروه های  سیاسی برای رسیدگی به وضعیت مردم و استان ، استفاده از ظرفیت مرز مهران برای توسعه و پیشرفت  استان ، توجه به دغدغه ها و وضعیت معیشت مردم ، استفاده از ظرفیت همه رسانه ها برای انعکاس همایش با شکوه اربعین حسینی ، برگزاری شایسته و در خورشان روز خبرنگار و پوشش مناسب آن از سوی صدا و سیمای مرکز ، توجه بیشتر به ایمنی جاده ها و برگزاری با شکوه کنگره شهدا بحث و تبادل نظر کردند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...