جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

وصیت‌نامه شهید رضا حیدری‌زادی - نمایش محتوای خبر

 

 

وصیت‌نامه شهید رضا حیدری‌زادی

بخشی از وصیت‌نامه شهید رضا حیدری‌زادی

وصیت‌نامه شهید رضا حیدری‌زادی

نام:رضا
نام خانوادگی:حیدری‌زادی
نام پدر:صحبت
نام مادر:سلطان
تاریخ تولد:1346
محل تولد:شیروان چرداول
تحصیلات:دانشجو کاردانی
ارگان اعزام کننده:بیسج
تاریخ شهادت:23اسفند سال1366
محل شهادت :------------
نحوه شهادت:اصابت ترکش
مزار:گلزار شهدای زادگاهش

در بخشی از وصیت نامه شهید آمده است: اگر شبانه روز شکر گزار خدا باشیم که نعمت اسلام و امام را به ما عطاء کرده است باز کم است.

ای عاشقان ابا عبدالله (ع) باید شهادت را درآغوش گرفت و گونه از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تند بزند، باید محتوای فرامین امام را درک و عمل کنیم تا بلکه قدری از تکلیف خود را بجا آورده باشیم.

وصیت من به پدر و مادر، خواهر و برادر و فامیل این است، بدانید که اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست. همیشه به یاد خدا باشید و از فرامین او اطاعت کنید، اهمیت زیادی به مجالس دعای ابا عبدالله حسین (ع) بدهید که توشه راه و آخرت است.

همواره تربیت زینبی و حسینی بیابید و رسالت آنها را رسالت خود بدانید و فرزندان خود را همانگونه تربیت دهید که سربازان با ایمان و عاشق شهادت و مقلد اهل بیت و علم دارانی صالح وارث حضرت ابوالفضل برای اسلام به بار آیند.

خداوندا من گم کرده زندگانیم را در جبهه پیدا کرده‌ام و آن گم شده چیزی نیست جز شهادت در راه تو، ای پدر و مادرعزیزم قافله شهادت شانه به شانه باد پیش می‌رود و این سفر خرجی دارد کوله‌ام را که نگاه می‌کنم خرجی‌ام را فراموش کرده‌ام و آن رضایت شماست، از همه  کسانی که از من رنجیده‌اند و حقی بر گردن من دارند طلب بخشش دارم وامیدوارم که خداوند گناهان مرا ببخشد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...