حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام

در شب نزول قرآن و دعا و استغفار و همزمان با ایام ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، صدا و سیمای مرکز ایلام لیالی قدر را همراه با مخاطبان خود به احیا می نشیند.

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه استانی با بسیج همه ی امکانات خود ، مراسم های باشکوه لیالی قدر و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را به نحو شایسته ای پوشش خواهد داد.
شیروی هدف از تهیه و پخش این برنامه ها را فراهم کردن زمینه استفاده معنوی روزه داران از این ایام عنوان کرد و گفت : معاونت سیمای مرکز ایلام با پخش زنده مراسم های لیالی قدر شامل دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی ، مراسم قرآن به سر گرفتن ، بطور زنده از مسجد جامع شهر ایلام و همچنین پخش مستندهای هزار نکته ، زندگی حضرت امام خمینی در تبعید ، نماهنگ ، کلیپ و ارتباط زنده با مرقد مطهر حضرت امام ، علاوه بر پرداختن به لیالی قدر ، به ابعاد مختلف قیام 15 خرداد و تبیین سیره و روش حضرت امام خمینی(ره) ، خواهد پرداخت.
وی گفت : رادیو ایلام نیز در این ایام با تولید و پخش ویژه برنامه های رحلت حضرت امام بمدت 180 دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی و با آیتم های نظیر مداحی ، تصنیف ، شعر و پخش مراسم عزاداری سوگواری حضرت امام و همچنین ویژه برنامه های مربوط به لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) ، لحظه های معنوی را برای مخاطبان خود رقم خواهد زد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین گفت : خبرنگاران ، گزارشگران و سر دبیران معاونت خبر مرکز ایلام هم ضمن تهیه و تولید گزارش های خبری و تولیدی و حضور در میان روزه داران ، احیا کنندگان وعزاداران شهادت امام علی(ع) و رحلت امام خمینی (ره) حال و هوای این ایام را به اطلاع مخاطبان خود می رسانند.
شیروی گفت : معاونت فضای مجازی مرکز نیز ویژه برنامه های همچون ویدیو کلیپ ، پادکست ، پوستر ، نماهنگ ، پخش زنده مراسم های شب های قدر ، کلام رهبری و فراخوان عکس ، در کانال های صدا و سیمای مر کز ایلام در پیام رسان سروش بار گذاری می نماید.


گزارش تصویری

مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی
آموزش
آهنگ تلاش و زندگی
تولید لبنیات
برند پایین
تنگه کافرین