حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام

در شب نزول قرآن و دعا و استغفار و همزمان با ایام ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، صدا و سیمای مرکز ایلام لیالی قدر را همراه با مخاطبان خود به احیا می نشیند.

پخش زنده مراسم لیالی قدر و گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از شبکه ی استانی مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : رسانه استانی با بسیج همه ی امکانات خود ، مراسم های باشکوه لیالی قدر و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را به نحو شایسته ای پوشش خواهد داد.
شیروی هدف از تهیه و پخش این برنامه ها را فراهم کردن زمینه استفاده معنوی روزه داران از این ایام عنوان کرد و گفت : معاونت سیمای مرکز ایلام با پخش زنده مراسم های لیالی قدر شامل دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی ، مراسم قرآن به سر گرفتن ، بطور زنده از مسجد جامع شهر ایلام و همچنین پخش مستندهای هزار نکته ، زندگی حضرت امام خمینی در تبعید ، نماهنگ ، کلیپ و ارتباط زنده با مرقد مطهر حضرت امام ، علاوه بر پرداختن به لیالی قدر ، به ابعاد مختلف قیام 15 خرداد و تبیین سیره و روش حضرت امام خمینی(ره) ، خواهد پرداخت.
وی گفت : رادیو ایلام نیز در این ایام با تولید و پخش ویژه برنامه های رحلت حضرت امام بمدت 180 دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی و با آیتم های نظیر مداحی ، تصنیف ، شعر و پخش مراسم عزاداری سوگواری حضرت امام و همچنین ویژه برنامه های مربوط به لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) ، لحظه های معنوی را برای مخاطبان خود رقم خواهد زد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین گفت : خبرنگاران ، گزارشگران و سر دبیران معاونت خبر مرکز ایلام هم ضمن تهیه و تولید گزارش های خبری و تولیدی و حضور در میان روزه داران ، احیا کنندگان وعزاداران شهادت امام علی(ع) و رحلت امام خمینی (ره) حال و هوای این ایام را به اطلاع مخاطبان خود می رسانند.
شیروی گفت : معاونت فضای مجازی مرکز نیز ویژه برنامه های همچون ویدیو کلیپ ، پادکست ، پوستر ، نماهنگ ، پخش زنده مراسم های شب های قدر ، کلام رهبری و فراخوان عکس ، در کانال های صدا و سیمای مر کز ایلام در پیام رسان سروش بار گذاری می نماید.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی