جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

پخش زنده مستقیم مراسم روخوانی و جمع خوانی قرآن کریم از شبکه استانی ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده مستقیم مراسم روخوانی و جمع خوانی قرآن کریم از شبکه استانی ایلام

به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم افتتاحیه روخوانی وجمع خوانی قرآن کریم برگزار شد.

پخش زنده مستقیم مراسم روخوانی و جمع خوانی قرآن کریم از شبکه استانی ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ این مراسم معنوی همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان آغاز و بصورت زنده از صدا و سیمای مرکز ایلام پخش شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این مراسم با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت : در دنیای امروز که بسیاری دم از تمدن ، پیشرفت و روشنگری می زنند ، قرآن کریم بعد از ۱۴ قرن از نزول مبارکش ، همچنان باطراوت و تازگی دلهای مومنین وحق شناسان را از آن خود کرده و کفار و مشرکین را به مبارزه می طلبد.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار زیبایی های قرآن کریم را  منحصر به فرد دانست و افزود : ماه رمضان ماه نزول قرآن است و بر همه ما واجب است در این ماه بیش از پیش با تدبر در آیات وحی و عمل به آن سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین نماییم .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تقدیر از عوامل برگزاری مراسم جمع خوانی و روخوانی قرآن کریم به ویژه صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : برگزاری چنین برنامه هایی  به صورت جمعی بیش از پیش همگان را به انس ، تدبر و عمل به کلام نورانی پروردگار مشتاق می کند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این مراسم ماه مبارک رمضان را ماه نور و رحمت و ماه مهمانی خداوند خواند و گفت : پس از گذشت 14 قرن از نزول قرآن هنوز هم هر جا نام قرآن و نوای قرآن طنین انداز می شود عاشقان کلام وحی برای استفاده از آیات نورانی قرآن دور هم جمع می شوند.
بازوند با اشاره به اینکه مراسم جمع خوانی و روخوانی قرآن کریم هر روز بصورت زنده از سیمای مرکز ایلام روی آنتن می رود گفت : همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان به مدت 30 روز ، از ساعت 18 تا 19 با پخش زنده مراسم جمع خوانی و روخوانی قرآن ، نور وحی و عطر خوش ماه پر برکت رمضان را به منازل مردم خواهیم برد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...