سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

پوشش رسانه ای سفر کاروان راهیان نور در صدا و سیما ی مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش رسانه ای سفر کاروان راهیان نور در صدا و سیما ی مرکز ایلام

صدا و سیمای مرکز ایلام حال و هوای سفر کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی استان را به صورت ویژه به سمع و نظر مخاطبان شبکه استانی می رساند.

پوشش رسانه ای سفر کاروان راهیان نور در صدا و سیما ی مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛مدیرکل صدا و سیما ی مرکز ایلام گفت : استان ایلام با داشتن 430 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق امسال نیز همچون سالهای گذشته میزبان کاروان راهیان نور در مناطق عملیاتی استان است.
بازوند با اشاره به استقرار گروه واحد سیار متشکل از برنامه سازان معاونت سیمای مرکز در یادمان های شرهانی دهلران و قلاویزان مهران افزود : برنامه سازان سیمای مرکزایلام از بیستم اسفند ماه 97 الی دهم فروردین 98،با برقراری ارتباط زنده با شبکه های ملی و استانی از قرارگاه رسانه ای کاروان راهیان نور ، مردم را با حال و هوای معنوی سفرکاروان های راهیان نور همراه می کند.
وی گفت : معاونت صدای مرکز ایلام هم از بیستم اسفندماه 97 تا 16 فروردین 98 با استقرار 5ا کیپ گزارشگر در مناطق عملیاتی شرهانی ، قلاویزان ، قرارگاه حضرت امیر المومنین (ع) در بانروشان و سه راهی جند الله روزانه ضمن ارتباط زنده با مراکز استان ها و شبکه های سراسری و استانی شنوندگان خود را با حال و هوای کاروان های راهیان نور همراهی می کنند.
مدیرکل صدا و سیما ی مرکز ایلام از حضور خبرنگاران ، گزارشگران و تصویر برداران معاونت خبر در یادمان های دفاع مقدس استان خبر داد و گفت : عوامل و دست اندر کاران معاونت خبر استان با ارسال خبرهای مکتوب ، گزارش های رادیویی و تلویزیونی و ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری و محلی با تمام توان آماده انعکاس سفر کاروان راهیان نور به استان هستند.
بازوند همچنین به تلاش همکاران معاونت فضای مجازی مرکز اشاره کرد و افزود : این معاونت نیز با تولید و بارگذاری ویدئو کلیپ ، عکس نوشت ، پوستر و نماهنگ در شبکه های اجتماعی ، رنگ و بوی فضای مجازی را با نام و یاد شهدای دوران دفاع مقدس و سفر کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی استان متبرک می نماید.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...