جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98در صدا و سیمای مرکز ایلام - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98در صدا و سیمای مرکز ایلام

راهپیمایی روزجهانی قدس بصورت زنده از صدا و سیمای مرکز ایلام و شبکه های سراسری پخش می شود.

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98در صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام ؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام با استقرار گروه های مختلف تلویزیونی ، رادیویی و خبری راهپیمایی روز قدس در استان ایلام را به بهترین شکل ممکن منعکس خواهد کرد.
بازوند با اشاره به اینکه وظیفه مهم رسانه استانی انعکاس شور ، شعور و بصیرت مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس است افزود : صدا و سیمای مرکز ایلام با همه امکانات و تجهیزات خود آماده انعکاس این رویداد مهم است تا بار دیگر ثابت شود مردم روزه دار و شهید پرور استان ایلام همگام با سایر هموطنانشان تا پای جان خواستار آزادی قدس شریف هستند.
وی به برنامه های معاونت سیمای مرکز ایلام پرداخت و گفت : سیمای مرکز ایلام با پخش زنده راهپیمایی در طول مسیر از چهار راه رسالت تا مصلای بزرگ شهر ایلام ، همچنین اجرای ویژه برنامه های مربوط به آزادسازی قدس شریف در استودیو شامل ارتباط زنده با شبکه ها ی سراسری ،گزارش ها ی تلویزیونی، حضور کارشناسان مختلف ، مصاحبه با مردم ، پخش سرود های ملی و حماسی و پخش تیزر ، حضور پرشور مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی  قدس را به تصویر می کشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام به پخش ویژه برنامه روز بیداری از رادیو ایلام اشاره کرد و گفت : این برنامه با آیتم هایی همچون دعوت از کارشناسان ، پخش سرودهای ملی و میهنی ، پخش حضور مردم در راهپیمایی ، حمایت مردم ولایتمدار استان از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی را منعکس خواهد کرد.
بازوند افزود : معاونت خبر مرکز هم با حضور در مسیر راهپیمایی ، مصاحبه با شرکت کنندگان و تهیه گزارش های خبری و تولیدی ، ارتباط زنده با شبکه خبر ، ارتباط با  خبرنگاران آزاد در شهرستانها ، اخبار راهپیمایی با شکوه مردم استان را به سمع و نظر مخاطبان خواهند رساند.
وی گفت : انعکاس حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت زنده از شبکه های اجتماعی ، بارگذاری کلام رهبری ، تهیه پوستر ، پادکست ، موشن گرافی و عکس نوشته از فعالیت های معاونت مجازی مرکز در راهپیمایی روز جهانی قدس است.
 


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...