جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

چاقی و عارضه چاقی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

چاقی و عارضه چاقی

Loading the player...

دانلود

آیا می دانستید بین چاقی و اضافه وزن و بیماری های مغزی چه ارتباط مهمی  وجود دارد و  کسانی که به عارضه چاقی مبتلا هستند نسبت به دیگر افراد بیشتر در معرض خطر سرطان در مغزشان قرار دارند و مستعد سکته مغزی هستند
با افزایش میزان چاقی و اضافه وزن و ذخیره شدن مقادیر بالای چربی در بدن فرد در معرض ابتلا به انواع بیماری های مضر خواهد شد!
مثل سرطان کشنده است اما برخلاف آن درمان بسیار سادهای دارد. به «مهمترین مسئله بهداشتی قرن » و «امالامراض» معروف است اما بسیاری از مردم آن را بیماری نمیدانند.
گفته میشود بیش از نصف شهرنشینان به این بیماری مبتلا هستند اما تعداد کمی بهدنبال درمانش میروند. درباره بیماری چاقی حرف میزنیم، دردسری که در فهرست علل اصلی مرگومیر، جایگاه ویژهای دارد. احتمالا با خواندن این جملات نگران سلامتیتان شدهاید و میخواهید هر چه زودتر بفهمید شما هم جزو چاقها هستید یا نه؟ بد نیست یک نکته دیگر را هم به شما گوشزد کنیم؛ تبلیغات وسوسهانگیز «کاهش وزن در ۱۰روز»، «قرص معجزه لاغری»، «کمخوری با هیپنوتیزم» و… نهتنها سلامتی شما را تضمین نمیکند که در بسیاری موارد درد دیگری هستند بر درد اصلی. برای آشنایی بیشتر با بیماری چاقی و تصحیح اطلاعات غلط گذشتهتان در این زمینه، خواندن گزارش پیشرو را از دست ندهید. در ضمن ما در این صفحه بازهم درباره چاقی خواهیم نوشت و اینها فعلا مقدمهای در این زمینه است.