سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

چراغ راه - نمایش محتوای صدا

 

 

چراغ راه

تهیه کننده : ناهید جوهری

گوینده : هدی بیوک زاده ، آرزو خانی

صدابردار : علی حیدربیگی

نویسنده : آرزو خانی ، همایون رستمی

بازشنو : فاطمه معاضدی

برنامه چراغ راه با محوریت شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت در صدای مرکز ایلام تولید و پخش می شود.
به گزارش پایگاه اینترنتی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ این برنامه با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدا و خاطرات آنان به دنبال احیای الگوهای واقعی در جامعه است .
این برنامه با آیتم های مختلف به دنبال جذب مخاطبان خود در حوزه ایثار و شهادت است تا فرهنگ ناب شهدا را در جامعه نهادینه نموده و با بیان خاطرات و توصیه های شهدا جامعه را به سرمنزل مقصود رهنمون باشد.
در برنامه چراغ راه که هر روز از رادیو ایلام پخش می شود سعی بر آن است بخشی از بیوگرافی یک شهید سرافراز بیان شود و یاد و نام شهدا که چراغ راه ما هستند در فضای جامعه طنین انداز شود. استفاده از موسیقی و آهنگهایی که متناسب با حال و هوای برنامه هستند و بیان گوشه هایی از وصیت نامه های شهدای گرانقدر از دیگر آیتمهای برنامه می باشد .


 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
صداوسیما رسانه ملی است وباید برای نشر ارزشهای دفاع... حجت الله ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۲:۲۵

حجت الله
صداوسیما رسانه ملی است وباید برای نشر ارزشهای دفاع مقدس و شهدا و خاطرات دوران دفاع مقدس اوقات بیشتری را دراختیار این موارد بگذاردکه به گفته مقام معظم رهبری خاطرات ارزشمند را برای نسل های آتی انقلاب بیان کنید. ارزش بیشتری قایل شوید کسانی در ابن نسل هستند که جبهه و جنگ برایشان مثل افسانه می باشد و تصوری از جنگ چندان نمی دانند لازم است شما بیشتر تلاش کنید .رزمندگان پنهانی هستند خاطرات ارزشمندی در سینه دارند و می شود به راحتی به فیلم های ارزشمندی تبدیل کرد اما چون کسی ندارند زبان آنها را باز کند همان جور بایگانی شده و چند سال دیگه از دنیا می روند و همچنان زیر خاک مدفون می شود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۲:۲۵