رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

کشف 70 مورد تخلف واحدهای صنفی استان ایلام در طرح نظارتی ماه رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 70 مورد تخلف واحدهای صنفی استان ایلام در طرح نظارتی ماه رمضان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با اشاره به بازرسی های ویژه نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان گفت: تاکنون 70 مورد تخلف واحدهای صنفی در استان کشف شده است.

کشف 70 مورد تخلف واحدهای صنفی استان ایلام در طرح نظارتی ماه رمضان

مهدی شریفی اظهار کرد: اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه ماه رمضان از 6 خرداد در 2 مرحله در 10 شهرستان تابعه استان با هدف تشدید نظارت و بازرسی و کنترل بازار در دستور کار بازرسان و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است.
وی افزود: از ابتدای آغاز بکار اجرای این طرح تاکنون بیش از 2 هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار استان ایلام انجام شده است.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با اشاره به کشف 70 مورد تخلف در این بازرسی ها تاکید کرد: در این رابطه پرونده هایی برای واحدهای متخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
شریفی گران فروشی، کم فروشی و درج نکردن قیمت را عمده ترین تخلفات واحدهای صنفی اعلام کرد و یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 گزارش کنند.

هر سال قبل از آغاز ماه مبارک رمضان دستگاه های مختلف اجرایی با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت نسبت به اجرای طرح تشدید بازرسی ها و نظارت بر توزیع و عرضه اقلام پر مصرف مردم در بازار اقدام می کنند.
نزدیک به 22 هزار واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه‌های صنفی در سطح استان ایلام فعال هستند.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی