جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

کیفیت خدمات سفرهای نوروزی در ایلام افزایش یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

کیفیت خدمات سفرهای نوروزی در ایلام افزایش یابد

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از آمادگی و عزم این سازمان در جهت تسهیل خدمات سفر نوروزی خبر داد و گفت: باید تلاش کنیم تا کیفیت خدمات سفر نوروز سال آینده در استان افزایش یابد.

کیفیت خدمات سفرهای نوروزی در ایلام افزایش یابد

 مهدی شریفی در نشست ساماندهی و ارتقا خدمات سفر ویژه استان در نوروز 96 اظهار کرد: استان ایلام در نوروز گذشته کارنامه درخشانی در پذیرش مهمانان نوروزی داشت و برای نوروز سال آینده با تمرکز بیشتر بر روی مسائل کیفی و نیازهای مربوط به مسافران از هم اکنون باید آمادگی لازم برای ایام نوروز و پذیرایی از مهمانان نوروزی را داشته باشد.
وی از تشکیل 10 کمیته خدمات سفرهای نوروزی در استان خبر داد و افزود: در راستای اجرای دستورالعمل ساماندهی و ارتقا خدمات سفر ویژه نوروز سال 1396 برنامه ریزی های لازم و هماهنگی با دستگاه های اجرایی مرتبط از قبیل تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری، راهداری و حمل و نقل جاده ای، نیروی انتظامی، دامپزشکی و جهاد کشاورزی به عمل آمده است.
شریفی با بیان اینکه پیش بینی های لازم نسبت به اجرایی کردن این دستورالعمل اندیشیده شده است، گفت: نتایج اقدام ها در قبل، حین و پس از سفرهای نوروزی ارزیابی و منعکس خواهد شد.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام یادآور شد: بازرسی و نظارت مستمر بر فعالیت و خدمات ارائه شده توسط مراکز عرضه مواد غذایی و رستوران ها، دفاتر هواپیمایی و ترمینال ها، مراکز درمانی و داروخانه ها و بازار شب عید از حیث مسائلی همچون گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و رعایت نکردن بهداشت در قالب گشت های مشترک با دیگر دستگاه ها ذیربط انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: طرح نظارتی نورز 96 از ابتدای اسفند ماه تا پایان فروردین 96 به مدت 2 ماه ادامه خواهد داشت و در راستای این طرح با هرگونه تخلف صنفی و غیر صنفی برخورد قانونی صورت می گیرد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...