حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

گردآوری تاریخ شفاهی دفاع مقدس ایلام و تولید فیلم سینمایی مهران - نمایش محتوای خبر

 

 

گردآوری تاریخ شفاهی دفاع مقدس ایلام و تولید فیلم سینمایی مهران

در نشست مدیران کل صداوسیمای مرکز ایلام و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تاکید شد: گردآوری تاریخ شفاهی دفاع مقدس در استان ایلام و فیلم سینمایی آزادسازی مهران در سال 1396کلید خواهد خورد.

گردآوری تاریخ شفاهی دفاع مقدس ایلام و تولید فیلم سینمایی مهران
 
بنابر گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام؛علیرضا شیروی مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه رسانه استانی با بکارگیری تمام ظرفیت ها آماده حفظ و بازگو نمودن رشادت های مردم استان در دوران         دفاع مقدس است گفت: رزمندگان ، ایثارگران و فرماندهان دفاع مقدس در استان ایلام حضور دارند که گنجینه و سرمایه هویتی ، ارزشی و تاریخ زنده دفاع مقدس در استان و کشور هستند.
دکتر شیروی با تاکید بر اینکه حفظ ، ثبت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین برنامه هایی است که در رسانه ی استانی پیگیری می شود افزود: با همکاری و حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاطرات رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس به صورت تلویزیونی ضبط و نگهداری خواهد شد.
وی همچنین از برنامه ریزی برای ساخت  فیلم سینمایی آزادسازی مهران و آغاز تولید آن در 10 تیر همزمان با سالروز آزادسازی مهران خبر داد .
شرفبیانی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز در این نشست با تقدیر از تلاش های برنامه سازان صداوسیمای مرکز ایلام در راستای پوشش حضور کاروان های راهیان نور در مناطق یادمانی استان گفت:بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آمادگی لازم را برای ارائه مستندات جنگ درخصوص تهیه مستندهای تلویزیونی دارد.
وی افزود:صداوسیمای مرکز ایلام در تمامی زمینه ها توانسته است بخوبی ویژه گی های منحصربفرد استان در دوران دفاع مقدس را بازگو کندو این بنیاد آمادگی انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری در زمینه گردآوری تاریخ شفاهی دفاع مقدس را دارد.
در پایان این نشست مقرر شد که فیلم سینمایی آزادسازی مهران با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تهیه و پخش شود.
 

گزارش تصویری

برند پایین
تنگه کافرین
امامزاده سید صلاح الدین
کالای ایرانی
فست فودها و تهدید سلامت افراد
یادواره آزادسازی میمک
اجرای 5 هزار ویژه برنامه در...
تلاش و تولید