حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷

۹ دی ماه، ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام به نمایش گذاشت - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

۹ دی ماه، ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام به نمایش گذاشت

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه مردم همیشه پشتیبان انقلاب بوده و خواهند ماند، گفت: ۹ دی ماه، ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت آن به نمایش گذاشت.

۹ دی ماه، ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام به نمایش گذاشت

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: امروز شاهد وحدت و انسجام در ایران اسلامی هستیم که دشمن همواره در تلاش برای از بین بردن آن است ، پس در این شرایط ، حفظ وحدت و حضور همیشه در صحنه مردم سبب ناامیدی دشمنان می‌شود.

وی افزود: به نمایش گذاشتن پایبندی مردم به ارزش‌های دینی، اقتدار مردمی و معنوی انقلاب و رهبری، و تحرک بخشی به بیداری اسلامی از دستاوردهای این حماسه ملی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: ملت ایران در ۹ دی نشان دادند که هیچ توطئه ای هر اندازه هم گسترده باشد و دشمنان نظام از توان خود استفاده کرده باشند علیه این نظام که از خون پاک هزاران شهید شکل گرفته قابل اجرا نیست و ملت با بصیرت ایران اسلامی می‌توانند آن را خنثی کنند.

وی به اتحاد ، همدلی و ولایت مداری ملت بزرگ ایران اشاره کرد و گفت:اگر دشمنان در همه مقاطع از این ملت بزرگ شکست خورده است در گرو پیروی از ولایت فقیه و داشتن اتحاد و وحدت در بین اقشار مختلف جامعه است.

یاری در پایان گفت: مردم همیشه در صحنه ثابت کردند که برای دفاع از نظام اسلامی و حفظ حرمت‌های انقلاب، با تمام وجود بر تعهد خود با امام امت و مقام معظم رهبری پایبند هستند.

خبرگزاری فارس