رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام ایلام گفت: 129 تن گوشت مرغ، سردست و ران گوساله در ماه رمضان به منظور تنظیم بازار و تعدیل قیمت در شهرهای مختلف این استان توزیع شد.

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد

مسعود همتی اظهار کرد: در حال حاضر تمام ذخایر گوشت تمام شده و با توجه به تقاضای بازار برای خرید گوشت از شرکت پشتیبانی امور دام کشور درخواست ارسال گوشت به استان کرده ایم.
نعمتی در مورد وضعیت ذخیره مرغ نیز افزود: همچنان 50 تن دیگر مرغ در سردخانه این شرکت موجود است که به تدریج وارد بازار مصرف استان می شود.
وی تاکید کرد: این شرکت هیچ محدودیتی برای توزیع گوشت قرمز و مرغ ندارد و تا زمانی که تقاضا برای خرید این اقلام خوراکی پرمصرف وجود داشته باشد این شرکت نیز اقدام به تامین و توزیع نیاز مصرف کنندگان می کند.

15 عامل توزیع در استان گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز را بین مصرف کنندگان توزیع می کردند که 6 عامل توزیع در شهرستان ایلام و مابقی در شهرستان های تابعه استان فعالیت داشتند.
قیمت فروش گوشت مرغ بطور عمده هر کیلوگرم 53 هزار ریال و گوشت قرمز منجمد هر کیلوگرم 220 هزار ریال بود ولی قیمت این اقلام برای مصرف کنندگان به ترتیب 56 هزار و 500 ریال و 227 هزار ریال تعیین شد.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی