جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام ایلام گفت: 129 تن گوشت مرغ، سردست و ران گوساله در ماه رمضان به منظور تنظیم بازار و تعدیل قیمت در شهرهای مختلف این استان توزیع شد.

129 تن گوشت در ایلام توزیع شد

مسعود همتی اظهار کرد: در حال حاضر تمام ذخایر گوشت تمام شده و با توجه به تقاضای بازار برای خرید گوشت از شرکت پشتیبانی امور دام کشور درخواست ارسال گوشت به استان کرده ایم.
نعمتی در مورد وضعیت ذخیره مرغ نیز افزود: همچنان 50 تن دیگر مرغ در سردخانه این شرکت موجود است که به تدریج وارد بازار مصرف استان می شود.
وی تاکید کرد: این شرکت هیچ محدودیتی برای توزیع گوشت قرمز و مرغ ندارد و تا زمانی که تقاضا برای خرید این اقلام خوراکی پرمصرف وجود داشته باشد این شرکت نیز اقدام به تامین و توزیع نیاز مصرف کنندگان می کند.

15 عامل توزیع در استان گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز را بین مصرف کنندگان توزیع می کردند که 6 عامل توزیع در شهرستان ایلام و مابقی در شهرستان های تابعه استان فعالیت داشتند.
قیمت فروش گوشت مرغ بطور عمده هر کیلوگرم 53 هزار ریال و گوشت قرمز منجمد هر کیلوگرم 220 هزار ریال بود ولی قیمت این اقلام برای مصرف کنندگان به ترتیب 56 هزار و 500 ریال و 227 هزار ریال تعیین شد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...