جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند

2 خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی تجلیل از رسانه‌های برتر حوزه ایثار و شهادت شدند.

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند

 در این جشنواره که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن سوره حوزه هنری تهران برگزار شد، 2 خبرنگار ایرنا مرکز ایلام به عنوان برگزیده تجلیل شدند.
در این جشنواره سید حرمت الله موسوی مقدم مقام دوم بخش مقاله و آزاده خرم مقام سوم بخش خبر را از بین بیش از یک هزار و 400 اثر از 580خبرنگار کشور کسب کردند.

در سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت از 42 رسانه و خبرنگار برتر این حوزه تجلیل شد.
در مجموع یک هزار و 402 اثر از 578 نفر به این جشنواره ارسال شد که 134 اثر در بخش خبر، 322 مورد گزارش ، 67 مقاله، 159 گفت و گو ، 325 قطعه عکس، 272 مورد فیلم و 123 صدا است.
سومین جشنواره سراسری تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر ایثار و شهادت مراسم تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر حوزه ایثار و شهادت امروز (دوشنبه) با حضور جمعی از مسئولان اجرایی کشور از جمله حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مقام های رسانه ای، اساتید ارتباطات و روزنامه نگاران و خبرنگاران برگزار شد.
فراخوان سومین جشنواره خبرنگاران و رسانه های برتر ایثار و شهادت در 27 خرداد ماه سال جاری منتشر شد و تا 24 تیرماه ادامه داشت و طی آن در مجموع 578 نفر از فعالان رسانه ها در مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و صدا و سیما، آثار خود را مشتمل بر خبر، گزارش، مقاله، مصاحبه، عکسهای خبری، فیلم مستند و چند رسانه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...