سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند

2 خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی تجلیل از رسانه‌های برتر حوزه ایثار و شهادت شدند.

2 خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار و شهادت شدند

 در این جشنواره که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن سوره حوزه هنری تهران برگزار شد، 2 خبرنگار ایرنا مرکز ایلام به عنوان برگزیده تجلیل شدند.
در این جشنواره سید حرمت الله موسوی مقدم مقام دوم بخش مقاله و آزاده خرم مقام سوم بخش خبر را از بین بیش از یک هزار و 400 اثر از 580خبرنگار کشور کسب کردند.

در سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت از 42 رسانه و خبرنگار برتر این حوزه تجلیل شد.
در مجموع یک هزار و 402 اثر از 578 نفر به این جشنواره ارسال شد که 134 اثر در بخش خبر، 322 مورد گزارش ، 67 مقاله، 159 گفت و گو ، 325 قطعه عکس، 272 مورد فیلم و 123 صدا است.
سومین جشنواره سراسری تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر ایثار و شهادت مراسم تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر حوزه ایثار و شهادت امروز (دوشنبه) با حضور جمعی از مسئولان اجرایی کشور از جمله حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مقام های رسانه ای، اساتید ارتباطات و روزنامه نگاران و خبرنگاران برگزار شد.
فراخوان سومین جشنواره خبرنگاران و رسانه های برتر ایثار و شهادت در 27 خرداد ماه سال جاری منتشر شد و تا 24 تیرماه ادامه داشت و طی آن در مجموع 578 نفر از فعالان رسانه ها در مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و صدا و سیما، آثار خود را مشتمل بر خبر، گزارش، مقاله، مصاحبه، عکسهای خبری، فیلم مستند و چند رسانه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.


گزارش تصویری

روژ دیاری 9
روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان