جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

29 اردیبهشت روز عظمت و اقتدار نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

29 اردیبهشت روز عظمت و اقتدار نظام است

29 اردیبهشت روز عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

29 اردیبهشت روز عظمت و اقتدار نظام است

29 اردیبهشت روز عظمت و اقتدار نظام است، روزی که ملت ایران یک بار دیگر با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای اقتدار خود را به نمایش می‌گذارند.

استاندار ایلام در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان ایوان گفت: تمام امکانات و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در استان ایلام اندیشیده شده است.

در جریان بازدید محمد رضا مروارید استاندار ایلام از ستاد انتخابات شهرستان ایوان اکبری فرماندار این شهرستان نیز گفت: 2 هزار و 500 نفر از اعضای هیات‌های اجرایی بازرسی و نظارت در دو بخش مرکزی و زرنه با 58 شعبه اخذ رای کار برگزاری انتخابات را انجام می‌دهند.

همچنین استاندار ایلام در سفر به سرابله از ستاد انتخابات شهرستان چرداول بازدید کرد.

مراد یگانه فرماندار چرداول در این بازدید گفت: 2 هزار نفر در 229 شعبه اخذ رای کار برگزاری انتخابات را در شهرستان چرداول انجام می‌دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام نیز گفت: بیش از 425 هزار نفر در استان ایلام واجد شرایط برای شرکت در انتخابات هستند.

حسین کلانتری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: کسانی که تاریخ تولد آنها 29/2/1378 به قبل است همه این افراد واجدین شرایط محسوب می‌شوند، بیش از 425 هزار نفر واجد شرایط رای در استان ایلام داریم، جمعیتی بالغ بر 15 هزار نفر از اعضاء شعب از بازرسین و ناطرین و عوامل دست اندرکار آماده برگزاری انتخابات در این دوره هستند.

خبرگزاری فارس


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...