حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷

9 دی ما یکی از حماسی‌ترین و شورانگیزترین ایام انقلاب است - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

9 دی ما یکی از حماسی‌ترین و شورانگیزترین ایام انقلاب است

دبیرحزب موتلفه اسلامی شهرستان چرداول گفت: 9 دی ما یکی از حماسی‌ترین و شورانگیزترین ایام انقلاب است .

9 دی ما یکی از حماسی‌ترین و شورانگیزترین ایام انقلاب است

حسین رضایی ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی ماه اظهار داشت: 9 دی تجلی ایمان و اعتقاد مردم به امام، شهداء و رهبری عزیز انقلاب بود.

دبیرحزب موتلفه اسلامی شهرستان چرداول گفت: سال 88 عده‌ای خودفروخته و وطن فروش که خود را خط امامی می‌نامیدند به بهانه تقلب در انتخابات فضای کشور را غبار آلود کردند و نظام را تا لب پرتگاه بردند که با درایت رهبری و بصیرت مردم فتنه خاموش شد.

وی ادامه داد: با گذشت زمان مشخص شد که انتخابات بهانه است، بلکه از ابتدا اصل نظام و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند.

دبیر موتلفه چرداول اضافه کرد: فتنه‌گران و قانون شکنان  پا را فراتر نهاده و  اسلام و ایمان مردم را  هدف حملات خود قرار دادند،  حرمت شکنی در عاشورای 8 ، زیر پا گذاشتن مقدسات مذهبی ملت و  توهین به امام حسین (ع) ، خون مردم عزادار  و ارادتمندان به اهل بیت را به جوش آورد.

وی افزود: در پی آن بود که حماسه‌ای شکل گرفت که در نوع خود بی‌سابقه بود ،  حماسه 9 دی مشت محکمی بود بر دهان طراحان و سران فتنه ، چه آنها که درخارج از کشور بودند و چه پیاده نظام آنها که در داخل کشور بودند.

این فعال سیاسی گفت: 9 دی جایی بود که مردم در میدان انقلاب و در برابر چشم میلیون‌ها نفر دادگاه علنی سران فتنه را  بر پا کردند ،  و خائنان به اسلام ، انقلاب، امام، شهداء، رهبری و ملت و میهن را در تاریخ  محکوم کردند.

دبیر حزب موتلفه چرداول تصریح کرد :حماسه 9 دی دانشگاهی بود برای خواص که در آن از مردم درس بصیرت آموختند و نیز تنبهی بود برای  آیندگان که هرکس در هر لباس و مقامی  باشد و بخواهد در برابر انقلاب و ولایت فقیه بایستد،  با خروش انقلابی ملت مواجه خواهد شد و سیلی می‌خورد همون سیلی که کروبی و موسوی و... از مردم انقلابی خوردند.

رضایی در پایان گفت: مردم ولایتمدار و بصیر جامعه امسال هم چون سال‌های گذشته با حضور پرشور خود در این حماسه تاریخی ضمن تجدید بیعت و پیوند ناگستنی با امام و مقتدای خود حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی برای همیشه طومار فتنه گران خارجی و داخلی را در هم می‌پیچند.

خبرنگار فارس