رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

9 دی همایش انسجام ملی و مردم سالاری دینی است - نمایش محتوایی بصیرت

 

 

9 دی همایش انسجام ملی و مردم سالاری دینی است

حزب موتلفه اسلامی استان ایلام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: 9 دی همایش انسجام ملی و مردم سالاری دینی است .

9 دی همایش انسجام ملی و مردم سالاری دینی است

در بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان ایلام در گرامی داشت حماسه ۹ دی، روز شکوه همدلی و بصیرت آمده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپایه ولایت فقیه که استمرار راه انبیاء و امامان علیهم السلام است، میراث گرانقدر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بوده که افتخارات و دستاوردهای عظیم و بی‌بدیل در دهه‌های گذشته به یادگار گذاشته است و امروز به یک تجربه گرانستگ در عرصه مردم سالاری دینی تبدیل شده است.

این بیانیه ادامه می‌دهد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضاهای مختلف قصد دارند به زعم باطلشان ارکان نظام را متزلزل کنند ، اما ملت بیدار ایران اسلامی مانند همیشه در برابر فتنه گران ایستادگی کرده و طرحهای استکباری آنان را ناکام می‌گذارند.

این بیانیه اضافه می‌کند: امت مسلمان ایران در 9 دی در تجمع بزرگ عاشورایی خود یکبار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئه‌های جبهه باطل به نمایش گذاشتند و ناامیدی را در قلب سیاه سران استکبار کاشتند و به دوستداران انقلاب امید وشور دادند.

این بیانیه یادآور می‌شود: 9 دی همایش انسجام ملی و مردم سالاری دینی است که ملت شریف ایران، با حضور پرشور خود تمامی عملیات روانی استکباری صهیونیستی در فضای غبارآلود با حماسه‌ای بزرگ و حمیّت مذهبی را در هم شکستند و با بصیرت توانستند از آرمان‌های والای امام راحل (ره)، شهدای نظام مقدس ،گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضور خود را در صحنه  مقاومت و ایستادگی اعلام کنند.

این بیانیه اضافه می‌کند: 9 دی نماد بازآفرینش و مظهر استمرار جمهوریت و اسلامیت و تحقق اراده الهی در اراده و حضور ملت ایران بود.در این روز ملت خروشید وبه فتنه ای بزرگ علیه انقلاب اسلامی خاتمه داد.

این بیانیه خاطرنشان می‌کند: در 9 دی صدای هل من ناصر بلند نشد ،ولی فریاد لبیک یا حسین تا آسمان به گوش رسید.

معاونت سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان ایلام ضمن بزرگداشت 9 دی 1388 یادآور می‌شود: حماسه یوم‌الله نهم دی ،در گذار از 8 ماه فتنه پیچیده ،در برابر هرگونه نفوذ، توطئه و فتنه انگیزی آمریکا و استکبار جهانی سکوت نخواهد کرد و با قدرت و اقتدار و با تجدید میثاق با مقام عظمای ولایت و دفاع از ارزشهای نظام و انقلاب اسلامی ثابت خواهد کرد جایگاه قدسی ولایت و امامت و میراث ماندگار نهضت جاودان عاشورا و کربلا تا همیشه تاریخ خطوط قرمزشان است و همچون سال‌های قبل، در صحنه حضور فعال و چشمگیری خواهند داشت.

خبرگزاری فارس