رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند

معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار دهلران از رقابت 991 داوطلب آزمون کنکور سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این شهرستان خبر داد.

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند

علی مجلسی در نشست هماهنگی برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی همزمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار می شود.
وی با اشاره به حضور 991 داوطلب در این آزمون اظهار کرد: از این تعداد 361 نفر مرد و 630 نفر زن هستند که در پنج رشته ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در این آزمون شرکت کرده اند.
معاون فرماندار دهلران از اتخاذ تمهیدهای لازم برای برگزاری آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: دانشگاه پیام نور دهلران مسئولیت برگزاری این آزمون را بر عهده دارد.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دهلران نیز گفت: آزمون گروه های ریاضی و فنی، علوم انسانی و هنر روز پنجشنبه 15 تیر برگزار می شود و داوطلبان گروه های علوم تجربی و زبان خارجی نیز روز جمعه 16 تیرماه در این آزمون شرکت می کنند.
رحمان میرزایی افزود: در رشته زبان های خارجه 57 زن و 15 مرد، رشته علوم تجربی 467 زن و 276 مرد، رشته هنر 20 زن و هشت مرد، رشته ریاضی چهار زن و 16 مرد و در رشته علوم انسانی 82 زن و 46 مردم در این شهرستان با هم رقابت خواهند کرد.
شهرستان دهلران با 66 هزار نفر جمعیت دارای چهار شهر و بیش از 60 روستا است و در 220 کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.


گزارش تصویری

طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...
رسانه
راه سازی