جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند

معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار دهلران از رقابت 991 داوطلب آزمون کنکور سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این شهرستان خبر داد.

991 داوطلب دهلرانی در آزمون کنکور سراسری رقابت می کنند

علی مجلسی در نشست هماهنگی برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی همزمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار می شود.
وی با اشاره به حضور 991 داوطلب در این آزمون اظهار کرد: از این تعداد 361 نفر مرد و 630 نفر زن هستند که در پنج رشته ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در این آزمون شرکت کرده اند.
معاون فرماندار دهلران از اتخاذ تمهیدهای لازم برای برگزاری آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: دانشگاه پیام نور دهلران مسئولیت برگزاری این آزمون را بر عهده دارد.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دهلران نیز گفت: آزمون گروه های ریاضی و فنی، علوم انسانی و هنر روز پنجشنبه 15 تیر برگزار می شود و داوطلبان گروه های علوم تجربی و زبان خارجی نیز روز جمعه 16 تیرماه در این آزمون شرکت می کنند.
رحمان میرزایی افزود: در رشته زبان های خارجه 57 زن و 15 مرد، رشته علوم تجربی 467 زن و 276 مرد، رشته هنر 20 زن و هشت مرد، رشته ریاضی چهار زن و 16 مرد و در رشته علوم انسانی 82 زن و 46 مردم در این شهرستان با هم رقابت خواهند کرد.
شهرستان دهلران با 66 هزار نفر جمعیت دارای چهار شهر و بیش از 60 روستا است و در 220 کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.


گزارش تصویری

روغن کنجد
مهار سیلاب‌ها، توسعه کشاورزی و...
طراحی سوخته
قیمت گوشت قرمز
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
راهپیمایی 13 آبان
مانور پایداری اندازه گیری...