« بازگشت به مستند

درخواست مستند

ترکیب دیدها نمایش مسطح نمایش درختی
موضوعات [ قبلی | بعدی ]
toggle
درخواست مستند
ایلام مستند کوه نوردی
پاسخ
۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۱۱:۳۵
سلام با تشکر از برنامه های بسیار خوبتون، میخواستم درخواست کنم که اگر امکان دارد،  مستندی رو  که چند سال پیش در خصوص کوه های ایلام پخش کردید و شامل چند کوه نورد بود که به کوه ها سر میزدند را دوباره پخش کنید یا نام ان را برای من بگویید و اینکه چگونه میتوانم ان مستند را تهیه کنم.
+2 (2 آرا)

RE: درخواست مستند
پاسخ
۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۱۱:۳۵ به عنوان پاسخ ارسال شد به: پیغام #{1} توسط {2}.
با سلام. این مستند با نام "در امتداد کبیر کوه" پخش شد و امکان دانلود ان به صورت رایگان میسر می باشد.
این مستند را در ادرس زیر میتوانید جست و جو و پیدا نمایید.
سایت سیما
+1 (1 رای)

پاسخ
۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۱۱:۳۴ به عنوان پاسخ ارسال شد به: پیغام #{1} توسط {2}.
با سلام خیلی هم عالی.....من این مستند رو سال قبل از تلویزیون دیدم و واقعا از اون لذت بردم. راستش اسمش رو بلد نبودم و الان پیداش کردم. ممنون که این سوال خوب رو پرسیدید و با تشکر از اقای طاهری که راهنمایی دقیق کردند برای پیدا کردن این مستند بسیار عالیدیدن این مستند من رو به یاد فیلم های مستند شبکه 4 مینداخت که بسیار علمی در دل طبیعت طبیعت و حیات وحش رو معرفی میکردند. ارزو داشتم که روزی برای طبیعت ایران هم این اتفاق بیوفته که خوشبختانه برای استان خودمون اتفاق افتاد.
+2 (2 آرا)

پاسخ
۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۱۱:۳۰ به عنوان پاسخ ارسال شد به: پیغام #{1} توسط {2}.
با سلام در خصوص ایران عزیزمان هم صدا و سیما برنامه ها و مستند های بسیار خوب و پرباری تهیه کرده است که از همان سایت بالا میتوانید پیگیری نمایید. با تشکر از توجه شما
+2 (2 آرا)